Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Alışveriş Merkezi Satın Aldı

Epic Games, 980.000 metrekare genişliğinde bir alışveriş merkezi satın aldı.

Bu hafta Epic Games, North Carolina, Cary‘de bulunan ofisinin hemen aşağısındaki 980.000 metrekarelik bir site olan Cary Towne Center‘ı satın aldı. Geniş kompleks, Epic’in bölgeyi yenilemek ve yeniden inşa etmek için üç yıllık bir planın ardından 2024’te açılacak olan yeni işyeri kampüsü olacak.

Epic Games Alisveris Merkezi Satin Aldi

Epic Games yaptığı açıklamada, Epic’in sitenin sahibi olacağını, ancak bir kısmının yerel topluluk tarafından kullanılmaya devam edebileceğini söyledi. Epic Games, başlangıçta Tim Sweeney’nin Potomac, Maryland’deki ebeveyn evinde Potomac Bilgisayar Sistemleri olarak kurulduktan sonra 1999 yılında Cary’ye taşındı. Şirketin şimdi dünya çapında çok başarılı Battle Royale oyunu Fortnite‘ın yanı sıra dünya ki birçok oyun geliştiricinin kullandığı Unreal Engine ve Epic Games Store’u işleten 50 ofisi olduğu biliniyor.

Büyük ölçüde boş olan Cary Towne Center’ın şu anda nasıl göründüğüne bir göz atmak isterseniz, Reddit’te deadmalls konusu altında çok sayıda resim var. Epic Games’in bu alanı nasıl bir yere dönüştüreceği ise ayrı bir merak konusu oldu elbette.

Şirket özellikle Unreal Engine lisansı ve Fortnite üzerinden yüksek miktarda para kazandı ve yatırımlarına devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.