Enter the Gungeon Epic Store’da Bedava Oldu!

Enter the Gungeon 20 Haziran'a kadar ücretsiz olarak dağıtılıyor.

2016 yılında ilk kez konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan Enter the Gungeon kısa süreliğine Epic Store’da ücretsiz oldu. Steam’de 24.00 TL olan yapım 20 Haziran’a kadar PC oyuncularına Epic Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak.

Dodge Roll imzası ile geliştirilen ve hem konsol hem de bilgisayar platformunda Devolver Digital tarafından yayınlanan Enter the Gungeon PC platformunda 24.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahipti. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapımda oyuncular benzersiz düşmanlar ile karşı karşıya geliyor ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar.

Gungeon isimli bir yere girmeye çalıştığımız yapımda korkunç patron savaşçılar ile karşı karşıya gelecek, ödülleri toplayarak oyun içerisinde ilerlemeye çalışacağız. Oyun içerisinde ilerlerken karşımıza çeşitli tuzaklar ve engeller çıkacak. Oyuncular bu engelleri aşarak çeşitli silahları kullanma fırsatı da elde edecekler.

Fantastik silahlar eşliğinde oyunculara çeşitli kahramanlarda sunan yapım günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor.

11 farklı dil seçeneğine sahip olan yapım 20 Haziran’a kadar Epic Store üzerinde tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol