Endless Space 2, 3 Günlüğüne Steam’de Ücretsiz Oldu!

Endless Space 2 oynaması ücretsiz oldu.

2017’nin Mayıs ayında Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Endless Space 2, 59.00 TL olarak karşımıza çıkmıştı.

Amplitude Studios tarafından geliştirilen ve Sega tarafından bilgisayar oyuncularına sunulan yapım sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olan yapım, 4 Şubat’a kadar yüzde 66 indirimle 20.06 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Oyun içerisinde Türkçe dili yer almazken 10 farklı dil seçeneği oyunculara sunuluyor. Bilgisayar oyuncularına üç günlüğüne ücretsiz olarak sunulan yapım iki farklı paket ile satışlarına devam ediyor.

Bizleri evrenin derinliklerine götüren yapımda oyunculara birbirinden farklı uzay araçları sunuluyor. Oyuncular seçtikleri uzay aracı ile savaşlara katılıyor ve rakiplerini etkisiz hale getirmeye çalışıyorlar. Zengin bir içeriğe sahip olan yapım 3 gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Steam üzerinden ücretsiz olarak dağıtılan yapımıı 3 gün boyunca ücretsiz olarak oynayan oyuncular, oyunu beğendikleri takdir de yüzde 66 indirimli olarak satına alabilecekler.

Steam’de oldukça olumlu geri bildirimler alan uzay oyunu yakında konsol platformu oyuncularına sunulacak. Ayrıca oyun çapraz platform olarak da oynanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol