En İyi Android Strateji Oyunları

Android telefonunuza indirebileceğiniz en iyi strateji oyunlarını listeledik.

Android işletim sistemi oyun konusunda çok geniş bir kütüphaneye sahip. Google Play Store üzerinde binlerce oyuna tek dokunuşla ulaşmak mümkün. Bunların arasında aynı zamanda bolca strateji oyunu da yer alıyor. Biz de en iyi Android strateji oyunları listesi oluşturduk ve mutlaka denemeniz gereken yapımları derledik.

En İyi Android Strateji Oyunları

Kingdom Rush: Vengeance

Kingdom Rush: Vengeance, seriye aşina olanların bileceği üzere bir tower defense – kule savunma oyunu. Fakat ilginç bir farkı var, o da klasik olarak şeytani düşmanlara karşı savunma yapmıyorsunuz, tam tersine saldıran taraf si oluyorsunuz!

Oyunda kuleleri yıkıyor, özel saldırılar yapıyor ve düşman dalgalarını yok etmek için dev kahramanları yönetebiliyorsunuz. Animasyonların harika olduğu bu renkli oyun boş vakitlerinizi geçirmek için bire bir.

Lara Croft GO

Lara Croft oyunları Android işletim sistemine farklı şekillerde gelmişti. Orijinal Tomb Raider dokunmatik ekranlarda pek iyi sonuçlar vermezken, Lara Croft: Relic Run ise eğlenceli bir yapımdı fakat Temple Run’ın farklı bir türü olmaktan öteye gidememişti.

Lara Croft GO ise daha iddialı ve etkileyici bir oyun. Bu oyunu aslında Hitman GO’nun Tomb Raider sürümü olarak da düşünebilirsiniz. Sıra tabanlı bulmacaların yer aldığı Lara Croft GO, gerçek bir Tomb Raider oyunu gibi hissettirebiliyor.

Hitman GO

GO oyunlarının orijinali ve belki de en iyisi Hitman GO diyebiliriz. Konsol gizlilik shooter elementlerini tahta oyunu şeklinde harmanlayan Hitman GO’da Ajan 47 ile düşmanları bir tahta üzerinde yıkmaya çalışıyor ve ardından her zaman olduğu gibi asıl hedefimize ulaşıyoruz.

Görsel olarak da son derece şık olan Hitman GO’da tek bir yanlış hareket dahi felakete sürüklerken, bulmacaların tasarımının ustalıkla hazırlandığını söyleyebiliriz. Hitman oyunlarını konsol ve PC’de oynadıysanız, seviyorsanız bu oyuna da göz atın deriz.

Solitairica

Fantastik Solitairica dünyasında geçen bu kart oyunu, klasik Solitaire oyununa farklı bir yaklaşım getiriyor ve görevinizdeki amaca ilerlerken bir dizi kart duvarını aşmanız gerekiyor.

Aynı zamanda büyülerin de yer aldığı bu kart oyunu boş zamanlar için ideal ve hem düşünmenizi, iyi bir strateji kurmanızı istiyor, hem de sizi strese sokmuyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol