2021’in En Çok Bitirilen Oyunları Belli Oldu

HowLongToBeat'ten alınan verilere göre bitirmek üzere olduğumuz 2021 yılının en çok bitirilen oyunları nihayet belli oldu.

2021 yılının bitmesine ramak kala en çok bitirilen oyunlar oyun süresi izleme web sitesi olan HowLongToBeat tarafından paylaşıldı. Resident Evil Village yılın en çok tamamlanan oyunu olarak 2021 yılında adını duyurmadan geçmedi. Axios tarafından da bildirildiği üzere, yılın en çok tamamlanan oyunlarını listeledi.

Resident Evil Village listenin başında geldi. İkincilik koltuğunda ise Metroid Dread oldu. İlk 5 oyundan sizlere bahsedecek olursak tamamlayanlar Ratchet & Clank: Rift Apart, It Takes Two ve Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Öte yandan ilk 5 oyunun sonrasında Valheim’ın listeyi devam ettirerek, 12 Minutes, Loop Hero, The Ascent ve Outriders gibi oyunlar sıralandı.

En Çok Bitirilen Oyunlarından Birisi de Resident Evil Village Oldu

En Çok Bitirilen Oyunlar

Pathfinder: Wrath of the Righteous oyunu da beğenilerek bitirildi. Haricinde geçtiğimiz aylarda çıkan Forza Horizon 5 oyunu da gelecek yıl listeye girmesi kuvvetle muhtemel. Bununla birlikte, küçük bir örneklem büyüklüğünün oyun alışkanlıklarına ve oynadıkları oyunlar hakkında ne söylediğine hala büyüleyici bir bakış.

Resident Evil Village’ın son derece popüler olduğu ve güçlü bir devam oyunu olduğu bu veriler ile kanıtlandı. Bu arada Metroid Dread de hayranları memnun eden bir devam oyunu, bu yüzden bu iki oyunun en çok tamamlanan listenin başında çıkması da şaşırtıcı değil. Bahsedilen istatistikler, bu oyunları oynayanlar için ne kadar iyi olarak kabul edildiğini gösteren daha fazla verilerdir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol