Elsword Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.3

Kullanıcı

Elsword’a 2 Yeni Zindan Ekleniyor

Elsword'a yeni güncelleme geldi.

Kog Games tarafından bugün Elsword Online’ın en son güncellemesi yayınlarken, böylece oyuna 2 yeni zindan daha eklenmiş oldu. Labyrinth of Ruin ve Guardian Forest adı verilen bu zindanlar Demon Realm bölgesinde yer alırken, aynı zamanda karakterlere de Adaptability adı altında yeni bir stat ekleniyor.

Elword Online’daki yeni Adaptability statıyla birlikte oyuncular Demon Realm içinde maceraya çıktıklarında kaybettikleri puanları geri alacaklar. Aynı zamanda yapımcı firma tarafından yeni zindanların neye benzediğiyle ilgili yeni bir video da yayınlandı ve bunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Free to play aksiyon – MMORPG oyunu Elsword Online daha çok zindanlar üzerine kurulu bir oyun mantığına sahip. Kritika Online, Closers ve Soulworker gibi oyunları andıran yapımın yayıncı ve yapımcı koltuğunda ise Kog Games oturuyor.

Elsword Online Steam’de de ücretsiz yayınlanan bir oyun ve çıkışından bu yana yıllar geçmesine rağmen hala oldukça popüler. Binlerce kişinin oynadığı online oyun anime tarzı grafiklere sahip. Yeni güncellemeyle birlikte de oyuna olan ilginin artacağını söyleyebiliriz.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>