Elite Lord of Alliance Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

1

Kullanıcı

ELOA’ya Smash Güncellemesi Geldi

Sonunda Zindan Temizleme etkinliği oyuna dahil oldu.

ELOA’ya Smash Güncellemesi Geldi

Yayıncı ve geliştirici WEBZEN, ücretsiz MMORPG ELOA: Elite Lord of Alliance için 1. genişleme paketinin 2. bölümü olan Smash'i duyurdu.

 

ELOA: Elite Lord of Alliance,anime tarzında geliştirilmiş hack 'n' slash bir MMORPG'dir.

 

The Smash güncellemesi ile oyunda yeni eşyalar ve 2  yeni zindan: The Spirit Flame Workroom ve the Shadow of Hallucination yerini aldı.  

 

 

Spirit Flame Workroom adlı zindanda oldukça güçlü ve zorlayıcı boss'lar yer almakta. 3 farklı zorluk modu ile buradan Pain Savior's Set/Overpowering Savior's Set,omuzluk, eldiven (Normal) düşürebilirsiniz.

 

Shadow of Hallucination zindanında ise çeşitli tuzaklar, taretler ve yakın menzilli yaratıklar zehir fışkırtmak için sizleri bekliyor olacaklar.  Bu zindandan da Pain Savior's Set/Overpowering Savior's Set, pantolon, bot,zırh düşürebilirsiniz.

 

Zindan güncellemesi ile birlikte oyunda 12-19 Ocak tarihleri arasında Zindan Temizleme etkinliği olacak ve her sunucuda zindan temizleme fotoğraflarını gönderen ilk 3 şanslı kişi Honorable Phillos Uniform Collection kazanacak.

 

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol