Elite Lord of Alliance Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

1

Kullanıcı

ELOA’nın Looters Güncellemesi Duyuruldu

ELOA'da geniş çaplı güncelleme gerçekleştirildi.

ELOA’nın Looters Güncellemesi Duyuruldu

 

ELOA: Elite Lord of Alliance için yepyeni bir genişleme duyuruldu.

 

 

Anime tarzından esinlenilerek geliştirilmiş olan MMORPG ELOA: Elite Lord of Alliance için yeni bir genişleme duyuruldu.  Den of the Looters güncellemesi ile birlikte oyuncular yeni raid zindanlara giriş yapabilir, boss yaratıklarla savaşabilirler. Güncellemenin en önemli detayı ise 40. seviye olan tüm sınıflara özel olarak; silahlar oyuna dahil edildi.

 

 

Buna ek olarak oyuncular 26 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında yeni sezon kutlaması olarak gerçekleştirilecek The Battle etkinliğine katılarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirler.

 

Disguise Scrolls, Eva’s Breath, Low-class Reinforcement Failure Protection Scrolls, ve High-class Reinforcement Failure Protection Scrolls gibi birçok ödülün yer aldığı etkinliği kaçırmayın.

 

 

Tüm bunların yanında 26 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında özel Valentine etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamınzda boss'lardan özel eşyalar düşürme şansına sahip olacaksınız.

 

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol