Elex 2’nin Olası Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Bazı internet siteleri Piranha Bytes'ın geliştirdiği Elex 2'nin 19 Ekim'de çıkacağını iddia etti. Geliştiriciler bu konuda sessiz kaldı.

Bazı web sitelerinin Elex 2‘nin çıkış tarihini yanlışlıkla açıklamış olması mümkün. Piranha Bytes’ın kıyamet sonrası dönemi konu alacak olan RPG oyunu, bu yılki E3 sırasında duyuruldu. Temmuz ayının başlarında oyundan ilk oynanış videosunu gördük.

Şimdiye kadar oyunun çıkış tarihi açıklanmamıştı ancak Elex 2 için ön sipariş açan bazı online mağazaların web siteleri 19 Ekim 2021 tarihini ortaya çıkardı. Şimdiye kadar, bu tarihten bahseden iki mağaza bulundu: The Game Collection ve Fransız web sitesi Fnac.com.

Elex 2

Şimdiye kadar bu bilgi ne Piranha Bytes geliştiricileri ne de yayıncı THQ Nordic tarafından doğrulanmadı. Gothic’in yaratıcıları, yakın tarihli bir röportaj sırasında çıkış tarihi hakkında konuşmak istemedi, bu yüzden 19 Ekim tarihinin tesadüfen ortaya çıkmış olması mümkün. Şimdiye kadar sadece oyunun 2021’de çıkacağına dair güvencemiz vardı.

Şimdilik sadece geliştiricilerden onay veya reddetme bekleyebiliriz. Büyük ihtimalle oyun 19 Ekim’de çıkış yapacak. Elex 2’nin PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

Elex 2 Nasıl Oyun?

Oyun, birinci bölümde sunulan olaylardan bir süre sonra gerçekleşecek. Oyuncular bir kez daha Jax rolünü üstlenecek ve macera sırasında kahramanımız başka bir entrikaya karışacak. Kahramanımızın mücadelesinin sona erme şekli büyük ölçüde oyuncunun seçimlerine bağlı olacak.

Elex 2 dünyası, oynarken katılabileceğimiz çeşitli, bölünmüş gruplara sahip olacak ancak bunlardan birinin saflarına katılmanın genellikle diğer gruplar tarafından görevlendirilen bazı görevlere erişimi engellediğini de hatırlatalım.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol