Electronic Arts’ın Oyunları Steam’e Geldi

Electronic Arts bir kaç oyununu daha Steam'e ekledi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bildiğiniz üzere Origin istemcisi nedeniyle Electronic Arts’ın bazı oyunları Steam’de bulunmuyordu ancak Dragon Age 2, Need for Speed: Heat ve Burnout Paradise Remastered oyunları Steam’e dün itibariyle geldi ve ayrıca bir çok oyununda’da indirim var.

Bir süredir dolaşan söylentiler Electronic Arts’ın artık oyunlarını Steam üzerinden de satacağı yönündeydi. Electronic Arts’ın kendi istemcisi olan Origin’in Steam kadar popüler olmaması nedeniyle istedikleri satış rakamlarına ulaşamadığı söylentiler arasındaydı ve anlaşılan bazı oyunların Steam’e gelmesiyle birlikte bu söylenti doğrulanmış gibi duruyor.

Electronic Arts’ın Steam’de hali hazırda bulunan oyunları, Mirror’s Edge Catalyst, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Crysis 3, 9 Temmuz 2020 tarihine kadar yüzde 50 indirimli olarak Steam’de satılıyor.

EA ayrıca abonelik hizmetlerini Steam’e de getirecek ve burada EA Access olarak bilinecek. Güvenilir ve oldukça kazançlı olan abonelik hizmetlerini Steam’in muazzam kullanıcı tabanı ile birleştirmek hem oyuncular hem de Steam için oldukça kazançlı olacaktır.

Tabi ki bu EA’in Steam’e dönüşü bu oyunlar ile değil Star Wars Jedi: Fallen Order ile birlikte başladı. Son olarak eğer bilmiyorsanız Apex Legends ve Battlefield V, 2020 yılı içerisinde Steam’e gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol