Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Game Pass’e Geliyor Olabilir!

FromSoftware'in popüler açık dünya aksiyon RPG oyunu Elden Ring, Xbox'ın popüler Game Pass abonelik hizmetine eklenecek en son büyük oyun olabilir.

Elden Ring Game Pass‘e gelecek mi? Popüler abonelik hizmeti kısa süre önce tüm Xbox Live Gold aboneliklerinin 14 Eylül’de Xbox Game Pass Core‘a dönüştürüleceğini duyurdu. Core, çevrimiçi çok oyunculu modu etkinleştirecek ve kullanıcılara 25 konsol oyunundan oluşan bir kitaplık sunacak Game Pass’in yeni bir katmanı olacak. Katman, Game Pass’in temel konsol sürümünden ayrı ve bir tık daha ucuz.

FromSoftware stüdyosunun övülen ilk açık dünya Soulslike oyunu olan Elden Ring, geçen yıl milyonlarca hayranın kalbini fethetti ve satış listelerinde zirveye oynadı. The Game Awards 2022’de Yılın Oyunu ödülünü kazanan oyun, birçok kişi tarafından tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak tanımlandı. Elden Ring, derin savaş mekanikleri, detaylı açık dünyası ve epik boss savaşları ile oyuncuları mest etti.

Elden Ring Game Pass’e mi Geliyor?

Elden Ring Game Pass'e Geliyor Olabilir!

Xbox Başkan Yardımcısı Sarah Bond, Twitter‘da Elden Ring’in Xbox Game Pass’e gelebileceğini ima eden bir gönderi paylaştı. Gönderi sadece iki emojiden oluşuyordu; yaşlı bir adamın yüzü ve Xbox hashtag’inin eşlik ettiği bir yüzük. Bond, gönderinin hemen altında bir kez daha emojiler yayınladı, bu sefer oyundan Elden Ring logosunu içeren bir görsel de paylaştı.

Xbox Başkan Yardımcısı’nın Elden Ring hakkında bu şekilde tweet attığını görmek, bir şeylerin olması kaçınılmazmış gibi görünmesini sağlasa da, Bond’un Twitter’da aynı şeyi diğer birkaç oyun için de yaptığını da belirtelim. Ravenlok, Tunic, Grounded, Stardew Valley, Psychonauts 2 gibi oyunların yanı sıra Fable ve Clockwork Revolution gibi Xbox’ın yakında çıkacak bazı büyük oyunlarının tümü bu şekilde tanıtılmıştı.

Bununla birlikte, bahsedilen tüm bu oyunların şu anda Xbox Game Pass’te mevcut olduğu veya gelecekte olacağı onaylandığı düşünüldüğünde, Elden Ring’in de hizmete girebileceğini düşünmek yanlış olmaz. Eleştirmenlerce beğenilen dev Elden Ring’in Xbox Game Pass’e gelmesi durumunda büyük bir ses getireceğine şüphe yok. Sizce Elden Ring Game Pass’e gelecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.