Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Bu ay çıkacak olan Elden Ring için detaylıca anlatım yapan fragman yayınlandı. Fragman, oyun mekanikleri hakkında bilgiler veriyor.

Elden Ring, 25 Şubat’ta çıkacak. Ve yayınlanan yeni bir fragman, oyunculara The Lands Between‘i keşfetmeden önce bilmeleri gereken her şeyi anlatıyor. Fragman, oyuncunun kim olacağı ve oyun mekaniklerinin bazılarının nasıl çalışacağı hakkında bilgiler içeren Elden Ring‘e hoşgeldiniz şeklinde bir video.

Fragman,“Sen kararmış bir insansın” dış sesiyle başlıyor. “Bir zamanlar aradaki topraklardan sürgün edilmiş bir grup kahraman” şeklinde devam ediyor. Fragman ayrıca Elden Ring‘in zindan alanlarının ayrıntılarını da paylaşıyor. Bunlar, geleneksel Dark Souls seviyelerine benzer şekilde hareket eden ve oyuncuların keşfedebileceği yerler olacak.

Elden Ring Başlangıçta Seçilecek Sınıfları Açıkladı

Elden Ring

Harita, oyuncular için değerli bir araç olacak çünkü oyunculara belirli düşmanların ve eşyaların nerede olduğunu hatırlatan özel işaretler kullanılmasına izin verecek. Ayrıca haritalar, kontrol noktaları arasında hızlı seyahat etmek için de kullanılabilecek. Oyuncular manzarayı seyretmek isterse ve yürümekten zaman bulamazlarsa her zaman var olan hayalet atları Torrent‘i çağırabilecek.

Fragman ayrıca oyuncuların zırh ve görünümden yeteneklere kadar karakterleri nasıl özelleştirebileceklerini de anlatıyor. FromSoftware kısa süre önce oyunun başlangıcında seçilebilecek iki oynanabilir sınıf olan Confessor ve Samuray‘ı ortaya çıkardı. Confessor, gizli operasyonlarda usta bir kilise casusu. Büyülerinde olduğu kadar kılıçta da aynı derecede usta iken, Samuray Uzak Sazlar Ülkesinden yetenekli bir savaşçıdır. Katana ve uzun yayları kullanmakta ustadır.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.