EIDOS Montreal 3 Oyun Üzerinde Çalışıyor!

EIDOS Montreal yeni oyunları hakkında bilgi verdi.

EIDOS Montreal stüdyolarının başındaki isim David Anfossi Venturebeat ile bir röportaj gerçekleştirirken, ekip olarak üç yeni oyun üzerinde çalıştıklarını doğruladı. İlk oyun Shadow of the Tomb Raider, ikincisi The Avengers olacak. Üçüncü oyunun duyurusu ise henüz yapılmadı!

David Anfossi, verdiği röportajda şu kelimeleri kullandı;

‘Shadow of the Tomb Raider’ı duyurdu. Aynı zamanda Crystal Dynamics’le hazızrladığımız The Avengers’ı da duyurduk. Bir de geliştirme süreci devam eden üçüncü bir oyunumuz var. Bu oyun hakkınd henüz konuşamam çünkü henüz çok erken aşamadayız. Fakat kesinlikle AAA türde bir oyun olacak. Aynı zamanda yeni şeyler deneyeceğimiz başka projelerimiz de olacak.’

Anfossi aynı zamanda Rise of the Tomb Raider’ın hayal kırıklığı yarattığı noktaların farkında olduklarını ve Shadow of the Tomb Raider’da bunları düzelteceklerini de söyledi. Yeni oyun çok daha büyük ve çılgınca bulmacalara sahip olacak, Tomb Raider serisinin özüne dönülecek.

Ayrıca Anfossi Deus Ex serisinin kendileri için çok önemli olduğunu bir kez daha doğruladı ve zamanı geldiğinde yeni Deus Ex’in karşımıza çıkacağını müjdeledi. Fakat yakın bir tarihte beklemeseniz iyi edersiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>