eFootball PES 2020 Mobile 2 Gündür Bakımda!

eFootball PES 2020 Mobile'ın sunucu bakımı bir türlü bitmedi.

10 Eylül itibari ile konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan eFootball PES 2020, 14 Ekim itibari ile mobil platforma da gelen yapım şu sıralar oyuncuların sinirlerini bozmaya başladı. Oyuncular 2 gündür oyuna giriş yapamıyorlar.

Oyuncu tasarımları ile herkesin beğenisini kazanan eFootball PES 2020 performansı ve oynanış yapısı ile ne yazık ki bu yıl da bekleneni veremedi. Yüksek fiyat etiketine ek olarak düşük kare hızına sahip olan oyun mobil platforma da hızlı bir giriş yapmayı başardı. Android ve iOS platformunda milyonlara ulaşan yapım, Google Play üzerinde 50 milyondan fazla kez indirilen yapım şu sıralar oyuncuları bakım mesajı ile karşılıyor.

Oyunu mobil platformda oynamak isteyen oyuncular, 2 gündür oyunun giriş ekranında sunucu bakım mesajı ile karşılaşıyorlar. Konami’nin resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklama ya göre mevcut sorunlar ile alakalı olarak oyun acil sunucu bakım moduna alınmış.

Buna ek olarak sunucu yüklenme azaltması için şuanda sunuculara sınırlı bir oyuncu erişebiliyormuş.

Dileyen oyuncular bakımla ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirler.

1 Yorum

  1. Pes 2020 mobilin yeni bakım güncellemesi çok uzun süreceği için öncelikle nezaman biteceğini soylemeliydiler bence

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol