eFootball 2021 En Kötü PC Oyunu Seçildi

Piyasaya sürüldüğünde oyuncular tarafından yerin dibine sokulan eFootball, 2021 yılının en kötü PC oyunu seçildi.

eFootball Metacitrit’e göre yılın en kötü PC oyunu seçildi. En iyilerin en iyileri listelerinde listeler olacak olsa da, büyük bir hayal kırıklığı olarak kabul edilen sürümler de olacak. Grove Street Games’in GTA remaster’ı, belki de yılın en büyük hayal kırıklıklarından biri olarak yoğun bir şekilde eleştirilirken, listenin en kötüsünün zirvesinde veya daha uygun bir şekilde en altta yer alan başka bir oyun daha var. Yılın en kötü oyunu, eFootball 2022 seçildi.

Konami son zamanlarda pek iyi durumda değil. Ünlü video oyun geliştiricisi Hideo Kojima ile yeni Silent Hill gibi isimleri kaybetmesinden bu yana, şirket pek fazla ses getiremedi. Bu ilk tartışmaya ek olarak, Japon geliştirici ve yayıncı Eylül sonunda eFootball’u piyasaya sürdü. 

eFootball Oy Birliği ile En Kötü Oyun Seçildi

eFootball 2021

Sonuç pek hoş değildi, oyun hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından o kadar kötü değerlendirildi ki Metacritic, toplamda sadece 25 puanla yılın en kötü PC oyunu ilan etti. Referans olarak, PC’de GTA Trilogy en kötü ikinci oyunu olarak yer aldı. Gülünç sayılabilecek bir çıkış durumuyla oyun, hatalarla, kötü oynanışla ve bu yıl yapılmış bir oyun olduğunu düşündürmeyen görsellerle doluydu.

Konami, bahsi geçen oyun için bir özür bile yayınladı ve şirket, oyunun aldığı olumsuz geri bildirimleri kabul etti. Bazı endişeleri giderecek bir 1.0 güncellemesi yayınlanacaktı. Bununla birlikte, Konami web sitesine göre, yeni yama ertelendiği için şu anda yalnızca 0.91 mevcut. Genel olarak, oyunun PC’de yılın en kötüsü olarak kabul edilmesi belki de çok şaşırtıcı değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol