Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Önce Zam Sonra İndirim: EA Oyunlarında Devasa Fırsat!

Electronic Arts, kendi mağazasında başlattığı kampanya ile FC 24 ve Battlefield 2042 dahil çok sayıda popüler oyun için yüzde 90'a varan indirimler sunuyor.

Electronic Arts, kısa süre önce PlayStation ve Xbox mağazalarındaki oyunlarına büyük bir zam yapmış ve fiyatları 70 dolardan 90 dolar bandına çekmişti. Örneğin, daha önce 1.400 TL’ye satılan EA Sports FC 24, yüzde 100’ün üzerinde bir artışla 2.900 TL’ye yükseldi. Konsol tarafını vuran bu zam dalgası, ülkemizdeki oyuncuları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Bilindiği üzere Electronic Arts oyunları yalnızca Steam, Epic Games Store ve diğer PC vitlerinde değil, aynı zamanda Amerikalı yayıncının kendi mağazasında da satılıyor. Firma, baharın gelişiyle birlikte EA App üzerinden müthiş bir indirim başlattı. Steam’in ardından aralık ayında özel fiyatlandırma olmadan dolar kuruna geçen platform, Türk lirasına desteğini sonlandırmıştı.

EA İndirimi ile FC 24 Fiyatı 455 TL’ye Düştü

ea oyunları indirim fc 24 fiyat

Buna rağmen yeni başlayan kampanya, son derece cazip fırsatlar sunuyor. Normalde 69,99 dolar olan FC 24, yüzde 80 oranındaki indirim sayesinde 13,99 dolara düştü. Bu da, popüler futbol oyununu 455 TL gibi bir meblağ karşılında satın alabileceğiniz anlamına geliyor. Battlefield 2042 60 dolardan 7,79 dolara gerilerken, kısa süre önce EA Play’e eklenen Star Wars Jedi: Survivor 31,49 dolara düştü. Serinin ilk oyunu ise 3,99 dolar gibi oldukça ucuz bir fiyata satılıyor.

Yarış oyunlarını seviyorsanız, yüzde 86 indirim ile 9,79 dolara inen Need for Speed Unbound‘a ya da 8,99 dolara düşen Need for Speed Heat‘e bakabilirsiniz. Arkadaşınızla oynayabileceğiniz en eğlenceli eşli oyunlardan biri olan It Takes Two, 39,99 dolar yerine 13,99 dolara satılırken, yılların eskitemediği FPS klasiği Titanfall 2 ise sadece 3,19 dolar.

İndirimdeki Electronic Arts oyunlarının tamamına EA App üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.