EA Nihayet Fight Night Oyununu Duyuracak

EA'nın uzun zamandır beklenen oyunu olan Fight Night'ı sızıntılara göre sonunda çıkarmak için tam anlamıyla çalışmalara başladı.

Yıllardır piyasaya çıkardığı NFL, NHL, FIFA ve UFC Fight Night gibi her yıl yeni seri çıkardığı spor kategorisindeki oyunları ile bilinen EA Sports, yeri geldiği zaman çıkardığı oyunları unutturabiliyor. Ayrıca 2018’de tanıtılan NBA Live serisi ve 10 yıldır oyundan haber alınamayan Fight Night gibi serilerden ümidini kesmiş gibi duran EA Sports, oyunun hakkında sızıntılar büyümeye devam ediyor.

Fight Night Sonunda Geri Geliyor

EA Sports’un çok tercih edilen, FIFA ve NBA Live gibi futbol ve basketbol oyunların yanısıra diğer oyunların da alıcısı daha farklı olsa da bu oyun serisi de EA Sports’un en köklü ve çok oynanan oyunlarından birisiydi. Yaklaşık 17 yıl önce PS2 ve Xbox için piyasaya sürülen Night 2004 ile seriye başlayan ünlü boks oyunu, 2011 yılında Xbox 360 ve PS3 için tanıtılan Night Champion ile EA Sports adeta oyunun pabucunu dama attı.

Fight Night

Ayrıca Fight Night Champion oyunseverler tarafından büyük bir beğeni toplasa da dövüş oyunlarına ilgi duyan oyuncuların UFC oyunlarına geçmesiyle birlikte EA Sports kendi kendine rakip oluşturdu. UFC oyunların zaman geçtikçe daha fazla satış yapmasıyla 10 yıldır kendini unutturmaya kabuk tutan oyun serisi, uzun zamandan sonra yakında tekrardan piyasaya çıkaracak.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol