Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA, Iron Man Oyunu İçin Beta Testi Başlattı

Tek oyunculu Iron Man oyunun çıkış yapmasına hala çok uzun süre var ancak EA Motive, Marvel projesinin gidişatı hakkında oyuncuların bilgisine başvuracak.

EA Motive’in Iron Man oyununun, ilk duyurulmasından sadece bir ay sonra oyun testi aşamasına girdiği bildirildi. Insider Gaming’e göre, test oturumları 31 Ekim – 2 Kasım arasında yapılacak ve ayrıca oyunun nasıl oynanacağını, kullanıcılara hangi modları keşfetmelerini, noktaları belirlemelerini ve daha fazlasını tartışan geri bildirim oturumları da içerecek.

Raporda, bu oturumların bire bir olacağı ve deneyimin EA Playtesting web sitesinde detaylandırılacağı belirtildi. Web sitesinin raporunda, “EA araştırmacıları size deneyimleriniz, tercihleriniz ve diğer ilgi alanlarınız hakkında sorular soracak. Bu konuşmalar genellikle 30 ila 120 dakika arasında sürecek” ifadeleri kullanıldı. Yani katılımcılar yüz yüze veya çevrimiçi konuşarak seçilecek.

Iron Man Oyunu Betası İçin Başvurabilirsiniz

Iron Man Oyunu

EA’nın yeni Iron Man oyunu geçen ay resmi olarak duyuruldu ve şu anda geliştirme aşamasında olan “küçük bir ekip” ile ön üretim aşamasında. Motive GM Patrick Klaus’a göre, erken açıklama kısmen geliştiricileri “yüzde 100 otantik” Marvel deneyimi olarak tanımlanan oyun üzerinde çalışmak üzere EA’ya katılmaya teşvik etmeye yardımcı olmak için bir işe alım hamlesi olarak yapıldı.

Önümüzdeki birkaç yıl, birçok süper kahraman oyunu göreceğiz. Insomniac, bir Marvel’s Spider-Man devamı ve bağımsız bir Wolverine oyunu üzerinde çalışmalara başladı. Suicide Squad: Kill the Justice League’in 2023’te çıkış yapacak ve yakın gelecekte, Aralık ayında Marvel’s Midnight Suns çıkış yapacak. Bunun yanı sıra, sürpriz olarak saklanan bazı Marvel oyunlarının olduğunu da biliyoruz.

Peki siz Iron Man oyunu hakkında heyecanlı mısınız? Oyun deneyiminize ve İngilizce bilginize güveniyorsanız, buradan test sürümü için kayıt olabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.