EA Açıkladı: Origin Tarihe Karışıyor

Electronic Arts, masaüstü uygulaması olan Origin'i kaldırarak yerine EA Play'i getirecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Electronic Arts, en son yaptığı açıklama ile birlikte Origin adının değişeceğini duyurdu. Electronic Arts, Origin’i yenilenmiş masaüstü uygulaması olan EA Play ile değiştirerek EA Play markasını daha iyi bir konuma getirme niyetinde.

VentureBeat‘in haberine göre, yeni uygulamasını, yeni nesil PC oyun platformu olarak tanımlıyor. Oyuncular, EA masaüstü uygulamasını kullanarak, EA’nın oyun abonelik hizmetlerine, EA Play’e ve yayıncının EA Access hizmetinin yeni markası olan EA Play Pro’ya abone olabilecekler. Oyuncular daha sonra abonelik sistemi ile birlikte bu oyunları bilgisayarlarına indirebilir ve aboneliğe sahip oldukları sürece oynayabilirler.

Bu yeniden markalama ve yeniden lansmanla EA, Origin adını ürün grubundan kaldıracak. EA kıdemli başkan yardımcısı Michael Blank, yaptığı açıklamada, yeni EA Masaüstü uygulamasının Origin’den daha hızlı olacağını ve oyuncuların oyunlarını daha rahat bir şekilde kullanmalarına izin vereceğini söyledi. Origin piyasaya çıkış yaptığından beri kullanıcılar Origin’i pek tercih etmediler çünkü istemci oldukça yavaş ve kullanıcı arayüzü çokta kullanışlı değil. Uzun zamandır bunun şikayetini dile getiren kullanıcıların sesi nihayet EA’e ulaşmış gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol