E3 2019’da Tom Clancy’s Elite Squad Mobile Duyuruldu!

Ubisoft yeni mobil oyunu Tom Clancy's Elite Squad'ı duyurdu.

Tom Clancy’s Ghos Recon Breakpoint, Rainbow Six Quarantine gibi yeni oyunlarını duyuran Ubisoft mobil paltformu da boş geçmiyor. E3 2019’da Ubisoft yeni mobil oyunu olan Tom Clancy’s Elite Squad’ı duyurdu.

Mobil RPG oyunu olarak duyurulan Tom Clancy’s Elite Squad bizlere oldukça tanıdık bir oynanış sunacak. The Dvision ve Splinter Cell karışımı olarak karşımıza çıkacak olan mobil RPG oyununda çeşitli karakterler de yer alacak. Belirtilen iki oyuna dair içerikleri ve karakterleri de karşımıza çıkaracak olan yapımda 5vs5 savaşlara katılacağız.

Yüzlerce farklı silahın ve techizatın yer alacağı yapımda oyuncular diledikleri gibi seçimler yapabilecek ve savaşlara katılabilecekler. Bünyesinde antrenman moduna da yer verecek olan yapımda oyuncular hızlı bir şekilde kendilerini geliştirebilecekler.

Farklı haritalara da sahip olacak olan oyunda hikaye odaklı bir kampanya modu da yer alacak. Oyuncular performanslarına göre liderlik tablolarında boy gösterebilecekler. Oyuncular lonca savaşları için dilerlerse arkadaşları ile takım da kurabilecekler.

Hareketli ve tempolu bir oynanışa sahip olacak olan Tom Clancy’s Elite Squad farkı hava koşullarını da oyunculara sunacak.

Tom Clancy’s Elite Squad’ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol