Dynasty Warriors 9 Yayınlandı!

Serinin sonuncusu olan Dynasty Warriors 9 bugün Steam'de yayınlandı.

Koei Tecmo Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Dynasty Warriors 9 bugün Steam’de oyun severler ile buluştu. 8 Şubat’ta PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkan oyun bugün de bilgisayar platformunda oyuncuların karşısına çıktı.

Tek oyunculu bir moda sahip olarak yayınlanan Dynasty Warriors 9 ne yazık ki Türkçe dilini desteklemiyor. Aksiyon oyunları arasına katılan yapımda fantastik ögeler oldukça ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Üstün yetenekli karakterlerin yer aldığı oyunda geniş bir dünya bizleri bekliyor. Karakter modellemeleri ile oldukça başarılı bir yapıda olan oyun savaş sahneleri ile alışılmışın dışında bir yapıda karşımıza çıkmaktadır. Üstün yetenekli karakterler tek bir hamle ile 15 – 25 arası düşmanı metrelerce savurabilmektedir.

Oyuncular yaptıkları savaşlar sonrasında kazanılan ganimet ile karakterlerini geliştirebilir ve daha güçlü hale getirebilirler. Serinin son bölümü olarak oyunculara sunulan Dynasty Warriors 9 oyunculara yepyeni bir açık dünya ortamında bine karşı bir heyecanı yaşatıyor. Başarılı serinin sezgisel kontrollerini muhafaza ederek geliştirilen oyun yeni bir Musou aksiyon sistemi sahip olarak yayınlandı. Yayınlanması ile yüzde 10’luk indirime giren oyun 92.00 TL yerine 82.80 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64bit

İşlemci: Core i5 2400 or over

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or over

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64bit

İşlemci: Core i7 3770 or over

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or over

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>