Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2 Chapter 1 Fragmanı Yayınlandı

Dying Light 2 Stay Human‘ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi 13 Haziran’da yayınlandı ve Chapter 1: In the Footsteps of the Nightrunners’ın yanı sıra yeni bir Rütbe sistemi, ödüller ve daha fazlasını ekledi ancak Steam ve Xbox’ta indirime giren oyun için Techland yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda, kazanılabilecek bazı yeni ödüller gösterildi.

Oyuncular, yeni Özel Enfekte düşmanlardan mutasyon örnekleri toplamak için Günlük ve Haftalık Ödüller tamamlamak zorunda olacak. Sıralamada yükseldikten sonra, Nightrunner’s Claws ve Elite Nightrunner kıyafeti gibi yeni ödüller kazanmak için Harper’s Token alacaksınız. Volatile Tyrant ve Volatile Hive gibi yeni düşmanlar sizi beklediği için geceleri fazlasıyla dikkatli olun.

Dying Light 2 Chapter 1 Fragmanı

Dying Light 2

Ödüllerin tamamlanması, kendi zorluklarıyla yeni görevlere erişim de sağlayacak. Dying Light 2 Stay Human şu anda Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için mevcut. Geliştiricinin lansman sonrası destek için beş yıllık planının bir parçası olarak daha da fazla içerik ve ücretsiz güncelleme gelecek, bu yüzden oyun güncellemelerini kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

Oyunu bilmeyenler için ise Dying Light 2, zombiler tarafından istila edilmiş bir şehri geçtiğimiz birinci şahıs açık dünya aksiyon oyunu. Yapım, 2015 yılında çıkan ve satış rekorları kıran Dying Light’ın devamı niteliğinde. Hem hikaye odaklı tek oyunculu modu hem de eşli oynanış modu bulunan oyun, Dead Island ve Call of Juarez serisi ile tanınan Polonyalı Techland stüdyosu tarafından geliştirildi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.