Durango Wild Lands Başlangıç Rehberi

Durango Wild Lands isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Durango Wild Lands, büyüleyici bir dinozor hayatta kalma deneyimidir. Oyunda en önemli şeylerden biri hızlı bir şekilde seviye atlamaktır. İlk başlarda oldukça basit ve anlaşılır, ancak ilerledikçe sürekli ilerlemek için yeni becerilere dalmanız gerekecek. Tek bir işlem yapmaya devam etmeyin, mümkün olduğunca çabuk seviye atlamak için tüm becerilerinizi doldurduğunuzdan emin olun.

Durango Wild Lands Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler ve taktikler öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda hızlı bir şekilde seviye atlama yollarını göreceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Durango Wild Lands baslangic rehberi 2

Durango Wild Lands Başlangıç Rehberi

Durango’ya daldığınızda, bazı kaynakları toplamaya başlamanız uzun sürmeyecektir. Mesela bir bitkiye tıklıyorsun, bitki sana bir şeyler veriyor. Bu yönden basit. Ancak bununla da kalmaz, her kaynak madenciliği yaptığınızda biraz deneyim kazanırsınız. Bunun nedeni, Durango Wild Lands’deki temelde her şeyden deneyim elde etmenizdir ve bu yüzden her şeyi denemeli ve yapmalısınız. Oyuna ilk başladığınızda, öğretici ve oyunun temel mekanikleri arasında gezineceksiniz ve kendinize nasıl bakacağınızı kabaca öğrenene kadar çok uzun sürmeyecek. Oyun sadece seviye atlama ve oyun boyunca ilerleme meselesi. Tabii ki, seviye atlamanın en iyi yollarından biri, evcilleştirilmemiş adalarda görevler üstlenmek ve ardından deneyim artışları için onları hızlı bir şekilde yapmaktır. Elbette, bu görevler sırasında yaptığınız herhangi bir savaş veya koleksiyondan da deneyim kazanacaksınız.

Eşya toplamak, oyunun başlarında deneyim kazanmanın en hızlı ve en iyi yoludur. Bu şekilde seviye atlamak için öğreticiyi bitirmeniz bile gerekmez. Sağ alttaki büyüteç simgesine dokunmanız yeterlidir ve dünya üzerinde etkileşime girebileceğiniz her şeyi göreceksiniz. Eşyaları toplamak daha sonra iş yapmak için harika olacak ve ayrıca yiyecek arama becerilerinizi de artıracak.

Crafting itemleri bu oyunda çok şey kazandıracak. Belirli araçları yapmak, daha fazla zanaat geliştirmeyi mümkün kılarken, yeni silahlar yapmak dinozorları alt etmeyi vb. kolaylaştıracak. Bir şeyler yaratmak ve alanınızı geliştirmek, seviye atladıkça hızla daha güçlü olmanıza yardımcı olacak ve elbette bu silahları oluşturmak, daha fazla deneyimle daha büyük öldürmelere yol açacaktır. Yapabileceğiniz her şeyi yapın ve yeni şeyler öğrenirken, çabanızdan daha da fazla deneyim elde etmek için bunları birden çok kez yapın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol