Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Yerli Dizisi Dünyayla Benim Aramda’dan Yeni Fragman

Disney Plus Türkiye'nin yerli yapımlarından Dünyayla Benim Aramda'dan yeni bir fragman yayınlandı. İlgiyle beklenen dizi, 14 Eylül'de izleyicilerle buluşacak.

Geçtiğimiz haziran ayında Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus, yerli yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Streaming platformu, bu projelerden biri olan Dünyayla Benim Aramda‘yı, çok yakında izleyicilerin beğenisine sunacak. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini ise Hülya Gezer’in yaptığı diziden yeni bir fragman daha paylaşıldı.

Kaçış‘tan sonraki ikinci Disney Plus yerli dizisi olan Dünyayla Benim Aramda, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları konu alıyor. Buğra Gülsoy, dizide popüler bir oyuncuyu canlandırırken, Demet Özdemir ise başarılı bir derginin genel yayın yönetmenine hayat veriyor.

Dünyayla Benim Aramda, 14 Eylül’de Disney Plus’ta

dünyayla benim aramda disney plus

Başrolde izleyeceğimiz bu iki oyuncuya, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Zengin oyuncu kadrosu ve merak uyandırıcı hikayesi ile dikkat çeken Disney Plus dizisi, Ezel ve 20 Dakika adlı dizilerinin senaryosuna imza atan Pınar Bulut tarafından kaleme alınıyor.

Hem dünyada hem de ülkemizde Netflix ile rekabet eden Disney Plus’ın, yeni Türk dizisi ile nasıl eleştiriler alacağı büyük bir merak konusu. Haziran ayında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan streaming platformu, kitaplığında Marvel, Star Wars, Pixar ve National Geographic gibi içerikleri barındırıyor. İçerik sayısını düzenli olarak artıran servisin aylık üyelik fiyatı 34,99 TL.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.