Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dungeons and Dragons Dizisi Duyuruldu

Dungeons and Dragons oyununun dizi uyarlaması Paramount+ tarafından duyuruldu. Dizi bu yılın ortalarında çıkış yapabilir.

Paramount+, bir Dungeons and Dragons dizisinin yolda olduğunu duyurdu. Söylenenlere göre Paramount+, dizinin ilk bölümünü yazması ve yönetmesi için Netflix’in Red Notice yazarı ve yönetmeni Rawson Marshall Thurber ile anlaştı. Ardından yapımın gidişatından memnun kalan yayın şirketi, dizinin tüm bölümlerini Marshall Thurber’a emanet etti.

Raporlara göre projenin üzerinde Kasım 2022’den beri çalışılıyor. Bu yüzden projenin detaylarını yakın zamanda duyacak hatta 2023 yılında dizinin çıkış yaptığını göreceğiz. Ayrıca Paramount+, 2022 yılında Halo dizisinin yapımcılığını üstlenen platformun ta kendisi.

Dungeons and Dragons Dizisi Bu Yıl Çıkacak

Dungeons and Dragons

Rawson Marshall Thurber’ın bir önceki projesi; başrollerini Ryan Reynolds, Gal Gadot ve The Rock’ın paylaştığı Red Notice filmiydi. Film, çıkış yaptıktan sonra en çok izlenenler listesine girmeyi başardı ve yönetmene sık sık övgüler dile getirildi. Yönetmen Thurber, aynı zamanda Dodgeball: A True Underdog Story’yi de yönetmişti.

Dizi, bu Mart’ta vizyona girecek olan bir Dungeons and Dragons Honor Between Thieves filminden sonra çıkış yapacak. Spider-Man: Homecoming’in yazarları John Francis Daley ve Jonathan Goldstein tarafından yazılan ve yönetilen filmin başrollerinde Chris Pine ve Michelle Rodriguez yer alacak ancak dizi, filmden tamamen ayrı şeyler anlatacak.

Son zamanlarda Dungeons and Dragons ile ilgili çok şey duyuruldu. Film, dizi, yeni D&D’nin ve geliştirilmekte olan birkaç video oyunu yapım aşamasında olan projelerden bazıları. Bakalım dizi, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmadan başarılı bir çıkış sergileyecek mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.