Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2 İçin İlaç Niteliğinde Mod!

Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için hızlı seyahat ve ışınlanma modu yayımlandı.

Capcom tarafından biz oyun severlere sunulan dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise en yeni paket, oyun içerisinde yer alan en büyük sorunlardan birinin üstesinden geliyor. Bu sayede oyuncular rahat bir nefes alabiliyor ve aynı zamanda kendi zamanından tasarruf sağlayabiliyor.

Yayınlanan yeni mod detaylarına bakacak olursak doğrudan istediğiniz yere hızlı seyahat edebiliyor ve ışınlanabiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere Dragon’s Dogma 2 geliştirilirken hızlı seyahat sisteminin olmayacağı aktarılmıştı ve bu kapsamda oyuncular hem yürüyerek hem koşarak hem de çeşitli kiralamalarla beraber yavaş bir şekilde ilerleyen binek araçları kullanarak haritayı dolanabiliyordu. Ancak bu durum elbette oyuncuların zamanını bir hayli çalan unsurlar arasında yer alıyor.

Dragon’s Dogma 2 İçin Işınlanma Modu

Mod geliştiricisi ‘rthomasv3‘ tarafından bizlere sunulan yeni sürüm ile beraber tüm önemli konumlara istediğiniz şekilde saniyeler içinde ışınlanabiliyorsunuz. Sadece kendinizi değil aynı zamanda ekibinizi de yanınıza alarak bu hızlı seyahati gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında artık ışınlanmak için herhangi bir taşa veya kristale ihtiyacınız olmuyor. Doğrudan o konuma doğru ilerleme sağlayabiliyorsunuz.

ss 037861574d85abdfb8908204e4465

Dragon’s Dogma 2 içerisinde ışınlanma taşları oldukça sınırlı bir sayıda karşımıza çıkıyor ve onlarca saat harcamanıza rağmen cebinizde belki de 3-4 tane ışınlanma taşı bulunabiliyor. Bunlar da tek kullanımlık olarak karşımıza çıkıyor. Ek olarak bu taşlara sahip olmak için ek pakete para vermek durumunda kalabiliyor ve böylece konumlara doğru hızlıca geçiş sağlayabiliyorsunuz. Ancak tüm bu zorluklara bir dur denilecek yeni bir modun karşımıza çıktığını aktaralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.