Dragon Raja Başlangıç Rehberi

Dragon Raja isimli mobil RPG oyununda işinize yarayacak bilgiler öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 1,00 out of 5)
Loading...

Dragon Raja isimli mobil RPG oyunumuz şu aralar popüler bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yüksek grafik ve görüntü kalitesi ile diğer oyunlardan ayrılan bu oyunda yine amacımız en son seviyeye ulaşmak ve diğer oyuncularla kapışmak olacaktır. Peki bu oyunda yine bilmemiz gereken şeyler var mı? Tabi ki var. Oyunda bazı temel bilgileri bilmek hem oyuna yeni başlayanların işine hem de oyunu oynayanların işine yarayacaktır.

Dragon Raja başlangıç rehberi ile oyun içinde işinize yarayacak bir çok temel bilgiyi öğrenecek ve oyunun çoğu yarısından fazlasını öğrenmiş olacaksınız. Bu bilgiler doğrultusunda da geriye kalan tek şey bol bol oyunu oynayıp seviye atlamak olacaktır. Hazırsanız konumuza geçelim ve ne gibi bilgiler varmış bakalım.

dragon raja baslangic rehberi 2

Dragon Raja Başlangıç Rehberi

Öncelikle sizlere şunu belirtmek istiyorum. Oyunda bir çok sunucu mevcut ve bu sunucularında seviyeleri var. Bu, sunucuda ki oyuncuların seviyelerine ve güçlerine göre ayarlanıyor. Eğer seviyeniz sunucu seviyesinden düşük ise o sunucuda oynarsanız XP bonus kazanıyorsunuz. Eğer seviyeniz sunucu seviyesinden yüksek ise bu bonuslar bu sunucu da geçersiz oluyor. Sizlere tavsiyem, hızlı seviye atlamak istiyorsanız sizden yüksek seviyeli sunuculara girmeniz olacaktır. Peki bu seviyeler değişiyor mu? Evet seviyeler 4 günde bir değişmektedir. Buna göre seçim yapabilirsiniz.

Hikaye

Oyunda hikaye modu da mevcut. Eğer oyunda yeniyseniz bir süre hikaye üzerinden ilerlemeniz sizin için iyi olacaktır. Çünkü bu sayede oyun ile ilgili bir çok şeyde öğreneceksiniz. Yani oyun aslında hikaye modu ile sizlere hem seviye sağlıyor hem de oyunu öğretiyor. Bol bol görev yapmaya odaklanmanız size hızlı bir şekilde seviye sağlayacaktır. Bu arada şunu da belirtelim. Görev yaparken konuşacağınız ve karar vereceğiniz şeyler oyunun gidişatını değiştirecektir.

Yani Diyalog seçeneklerinden bahsediyorum. Seçtiğiniz seçenek sizi bambaşka bir yola sürükleyecektir. Tabi ki bu seçimler kişiliğinizi de belirliyor. Örneğin sorulara ve seçimlere çok umursamaz cevaplar verirseniz umursamaz ve aksi bir kişiliğiniz oluyor. Kişiliğinizde sizlere bonus güçler veriyor. Bu yüzden seçimleri seçerken size uygun türde seçimler yapın. Sonra ben bu karakterin böyle olmasını istememiştim demeyin. Güçlü bonuslar için genelde neşeli cevaplar vermeye dikkat edin. Benden size tavsiye.

Altın

Altın oyunda ki para birimi olarak geçmektedir. Altın kazanmak zor değil. Oyuna başladığınız an itibari ile bol bol altın kazanmaya başlayacaksınız. Ama yeri gelecek altına ihtiyacınız olacak anlar olacak. İşte bu gibi durumlarda Vitality ile altın takası yapabilirsiniz. Karakteriniz 800 puana kadar Vitality biriktirebiliyor. Sizde bunları altın takas etmek için kullanabilirsiniz. Bunu sadece zor durumlarda kullanın. Aksi durumlarda sakın Vitality puanlarını harcamayın.

Ödüller

Oyuna girdiğinizde günlük ve haftalık ödüller verilmektedir. Bu yüzden oyunu oynamasanız bile oyuna her gün giriş yapmak sizin için iyi olacaktır. Bu sayede ödüller alabilir ve gelişime katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda ara ara etkinlikler de olmaktadır. Bu etkinliklere elinizden geldiği kadarı ile katılmaya çalışın. Çünkü bu tür etkinlikler bol miktarda ödüller vermektedir.

PvP

Oyunda tabi ki diğer oyunculara saldırabiliyorsunuz. Ama bunu yaparken sınırı aşmamak önemlidir. Çünkü çok saldırı yaparsanı isminiz kırmızı renge dönüşüyor. Bu sizin PvP değerinizi gösteriyor. Ama aslında bir nevi lanet olarak geçiyor. Neden? Çünkü bu durumda saldırı gücünüz azalıyor, aldığınız hasar artıyor. Bu gibi durumlarda bu kırmızı renkten kurtulmak için Rehine alanlarına gitmeniz ve bu değerin düşüşünü beklemeniz gerekecektir. Tabi PvP değeriniz çok yüksekse çok beklemeniz gerekecektir.

Dragon Raja ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol