Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon QuestS, Nintedo Switch’de Downgrade Yaşadı

Dragon Quest, Nintendo Switch'de grafik düşüşü yaşayacak.

Dragon Quets Heroes II, esasen downgrade edildi.Oyun aslen PlayStation 4 için çıkmaya hazırlanıyordu. Ancak daha sonra Nintendo Switch’e çıkacağı duyuruldu. Şimdi de Dragon Quets Heroes II için yapılan çizimlerini her ne kadar güzel gözükse de Nintendo Switch’de karşılaşılan görüntüler, downgrade yemiş bir oyunu bizlere sunuyor. 

PS4’de sorun yaşamayan Dragon Quest’in Nintendo Switch’de bu grafik düşüşü yaşamasının sebebinin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Ürünün donanımı yetersiz olabilir. Yani Nintendo Switch’in donanımı yetersiz olabilir. Ya da  oyunun Optimizasyon sorunu da olabilir. Açıkçası umarım sorun optimizasyondur. Çünkü yavaş yavaş düzelecektir. Ancak, sistem yetersizde yapacak pek bir şey yok demektir. Ancak, ürünün satış rakamlarında ciddi bir düşüşe yaşanabilir.

5 1

Nintendo’nun Switch versiyonunda her oyun böyle olacak diye bir durum söz konusu değil. Birçok kullanıcı bunun PS Vita’dan birebir kopyalandığını düşünülüyor. 

Bunun öyle müthiş bir fark yaratmadığı elbette ortada ancak yine de Nintendo Switch’in performansına ufak da olsa gölge düşürdüğü bir gerçek diyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.