Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Ball: Sparking ZERO’dan Yepyeni Ekran Görüntüleri

DRAGON BALL: Sparking! ZERO, Budokai Tenkaichi serisinin efsanevi oynanışını alıp bambaşka seviyelere çıkarmayı hedefliyor.

Yayıncılığını Bandai Namco’nun üstlendiği ve geliştiriciliğini Spike Chunsoft ekibinin yaptığı anime temalı çok oyunculu dövüş aksiyon oyunu Dragon Ball Sparking ZERO’dan yepyeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun hem yeni fragmanı hem de yeni ekran görüntüleri bizlere sunuldu. Bunun dışında, yapım içerisinde 21 farklı oynanabilir karakterin olacağını doğrulayabiliyoruz.

21 karakteri tanıtan “Fused Warriors” adlı fragmanı haberimizin en altından izleyebilir ve bu karakterlerin nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Bunun dışında yepyeni ekran görüntülerine de aynı şekilde aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hem yayıncı ekip hem de geliştirici ekip ayrıca 7 Haziran tarihinde Summer Game Fest 2024 sunumunda oyunun bir diğer fragmanını daha yayınlayacaklarını bildirdi.

Dragon Ball’un Yeni Oyunu Dövüş Odaklı

DRAGON BALL: Sparking! ZERO, Budokai Tenkaichi serisinin efsanevi oynanışını alıp bambaşka seviyelere çıkarmayı hedefliyor. Yapım içerisinde her birinin eşsiz yeteneklere, dönüşümlere ve tekniklere sahip olan birçok oynanabilir karakter olduğunu söyleyebiliyoruz. İçinizdeki dövüşçüyü ortaya çıkarabileceğiniz ve doğru zamanda doğru tuşlamalar yapabileceğiniz yapım hayranların ilgisini çekiyor.

Dragon Ball SparkingZERO 2024 05 30 24 001

Beklenen yapımlar arasında bulunan Sparking! ZERO, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştirme aşamasında bulunuyor. Oyunun henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak çıkış tarihinin yaz oyunları sunumunda bekleniyor.

Son olarak anime ve video oyun serilerine sadık kalınarak hazırlanan bu yapımda gözle görülemeyecek kadar hızlı hareketler, kombolar ve ultiler ön plana çıkıyor. 3 boyutlu savaşlara katılabileceğiniz yapımda eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun Steam sayfası açık durumda ve istek listenize ekleyerek beklemeye koyulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.