Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Age Dreadwolf Alfa Aşamasına Ulaştı!

Dragon Age Dreadwolf artık baştan sona oynanabilir duruma geldi. Oyun bundan sonra hata ayıklama sürecine odaklanacak.

Geliştirici BioWare ve yayıncı EA, Dragon Age Dreadwolf’un alfa sürecine ulaştığını, yani oyunun baştan sona oynanabilir olduğunu açıkladı. Tabii ki, alfa aşaması oyunun yarın çıkacağı anlamına gelmiyor ancak Dragon Age 4 geliştirmesinin nihai sürüme doğru ilerlemeye devam ettiği anlamına geliyor.

Sadece tanıtım fragmanları ve konsept çizimleri yayınlandığı için yaklaşan oyun hakkında pek bir bilgimiz yok. Dragon Age Dreadwolf’un Tevinter’de geçtiğini ve Inquisition’ın hikayesini devam ettirdiğini biliyoruz. Solas’ın perdeyi kaldırmaya ve Elf halkını yeniden iktidara getirmeye çalışacağımız bir dönemde oyunu oynayabileceğiz.

Dragon Age Dreadwolf Artık Alfa Aşamasında

Dragon Age Dreadwolf

Bu açıklama, BioWare genel müdürü Gary McKay tarafından yayınlanan bir blogdan geldi. Alfa aşaması, BioWare’in Dragon Age Dreadwolf’u tüm özelliklerin, görsellerin, oynanışın, hikayelerin ve daha fazlasının bütün bir paket oluşturmak için nasıl bir araya geldiğini görerek uyumlu bir deneyim olarak “görebileceği, duyabileceği, hissedebileceği ve oynayabileceği” anlamına geldiğini belirtti.

Tabii ki oyunun geliştirme sürecinin tamamı bitmedi ancak BioWare artık görsel doğruluğun son biçimine ulaştığından emin olmaya ve gerekli oyun özelliklerini yinelemeye odaklanmış durumda. BioWare deneyimi geliştirmeye devam ederken topluluktan, kalite doğrulama ekibinden ve dahili oyun testlerinden geri bildirim almaya odaklandı.

Bir başka güncel odak noktası ise Dragon Age Dreadwolf’un hikaye hızı ve karakter ilişkileri, ayrıca kahramanın hikaye boyunca nasıl ilerlediği ve anlatı uyumu oldu. BioWare hikayeye ve bunun karakterler, diyaloglar ve sinematikler aracılığıyla nasıl ifade edildiğine odaklandığını ve tüm bu sistemleri geliştireceğinden de bahsetti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.