Dr. Mario World Mobil Platforma Geliyor!

Dr. Mario World 10 Temmuz'da mobil platformda oynanabilir olacak.

Nintendo’nun başarılı oyunlarından birisi olan ve Switch platformunda milyonlarca oyuncunun gönlünde adeta bir taht kuran Dr. Mario World yakında mobil platformda da oynanabilir olacak. Yapım ücretsiz olarak hem Android hem de İOS platformunda yayınlanacak.

Switch platformunda oyunculara rengarenk dakikalar yaşatan Dr. Mario World bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Birbirinden zorlu bulmacaların yer aldığı yapımda oyuncular basitten zora doğru ilerliyor ve ilerledikçe de daha fazla kafa karıştıran, düşünmeye iten bulmacalar ile karşılaşıyorlar.

Hem Android hem de İOS platformunda ücretsiz olarak oynanacak olan yapım günümüzde Switch platformunda oynanmaya devam ediyor. Rengarenk içerikler eşliğinde aksiyondan ve maceradan uzak bir oynanışa sahip olan yapımda çeşitli görsel efektler de yer alacak.

Herhangi bir internet bağlantısına gerek duymadan oynanacak olan yapım bünyesinde farklı kahramanlara da yer verecek.

Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz bu gelişmeye göre yapım, 10 Temmuz’da mobil platformlarda yayınlanacakmış. Şuanda Google Play ve App Store üzerinde sergilenmeye devam edilen yapım, 10 Temmuz itibari ile oynanabilir olacakmış.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol