Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dr Disrespect Warzone 2’den Banlandı!

Call of Duty yayınları ile öne çıkan popüler yayıncı Dr Disrespect, Warzone 2'den ban yedi.

Dr Disrespect, oldukça rekabetçi bir yayıncı ve dışa dönük bir kişilik olmasıyla ünlü ancak Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Call of Duty: Warzone 2 gibi oyunlarda bazen saçma sapan konuşmalar yaptığı için bolca eleştirilen bir isim. Popüler yayıncı, yakın sohbeti aşırı kullandığı iddiasıyla Call of Duty: Warzone 2’den yedi günlük uzaklaştırma aldı.

Yakınlık sohbeti, Call of Duty: Modern Warfare 2’de oyuncuları bir araya getirmek amacıyla sunulan bir özellikti ve sesli sohbet işlevini kullanmak hem güçlü hem de potansiyel bir zayıflık. Yakınlık sohbeti, oyuncuların yeterince yaklaşırlarsa düşman mangası üyelerine kulak misafiri olmalarına olanak tanıyor ancak aynı zamanda bazı Call of Duty oyuncuları başka önlemler için yakın sohbeti kullansa da, rakip üyelerin konuşmalarını da dinlemelerini sağlıyor.

Dr Disrespect Warzone 2 Oynamayı Bırakamadı

Warzone 2

24 Kasım’daki bir canlı yayın sırasında Dr Disrespect, yedi günlük oyun yasağını canlı izleyicilerine duyurdu ve yasağının yakın sohbet toksisitesinden kaynaklandığını açıkladı. Yayınları sırasında oyunu sık sık oynamasına rağmen, Dr Disrespect Call of Duty: Warzone 2’yi ister oyunun yeni DMZ modu ister yağma sistemi olsun eleştirmekten asla geri adım atmadı.

Şu anda Dr Disrespect, alternatif bir hesapta Call of Duty: Warzone 2 oynamaya devam ederek yasağı atlattı ve hatta, “Bu benim hesabım bile değil” diye ilginç bir itirafta bulundu.

Kasım ayının başlarında, hileli bir şekilde öldürüldüğü bir oyunun ardından Dr Disrespect, Call of Duty: Modern Warfare 2”den çıktı ve oyunla sonsuza kadar işinin bittiğini belirtti. Dr Disrespect, deneyimi boyunca Activision ve Call of Duty geliştiricilerinin son zamanlarda ne kadar umursamaz hale geldiğine inandığını birkaç kez dile getirerek, yedi günlük askıya almanın 100.000 dolarlık turnuvanın arifesinde geldiğine işaret etti.

Hayran kitlesinin çoğu onun duruşuna ve oyuna yönelik eleştirilerine taraf olurken, bazıları Dr Disrespect’in geri adım atıp biraz daha erdemli davranıp davranmama zamanının gelip gelmediğini merak etmeye başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.