Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Doom Eternal’a İlk İndirimi Google Stadia Yaptı

Doom Eternal çıkışının ilk gününde, ilk indiriminide almış bulunuyor.

Tıpkı Bethesda ve id Software‘in dünyadaki Doom Eternal‘ı serbest bırakması gibi, Google Stadia lansmanın’dan bu yana ilk indirimini aldı ve bu da onlara birkaç abone daha kazandıracak. Dikkat edin, Doom Ebedi olabilir ama indirim olmaz.

Doom Eternala İlk İndirimi Google Stadia Yaptı 1

Google’ın bulut oyun hizmetindeki lansmanını onaylayan ilk oyunlardan biri olan Doom Eternal’ın ilk indirimi kullanması muhtemelen kimsenin beklemediği bir şeydi. “Bakın, hepsi kıyamet ve kasvet değil” diyerek oyunculara güzel bir hizmet sunuyor. Google Stadia’nın paketi Stadia Premiere Edition, 129 Dolar’dan 99 Dolar’ a düşürüldü. Stadia denetleyicisi, Chromecast Ultra ve Stadia Pro aboneliği için üç aylık bir paketle gelen paketten bahsediyoruz.

Bununla birlikte, kararınızı hızlı bir şekilde vermek isteyebilirsiniz, çünkü indirim sonsuz değil, indirim Türkiye saati ile 21 Mart 00:59’a kadar sürecek. Satışın ABD ile sınırlı olduğunu unutmayın.

Google’ın bir sonraki hamlesi, Stadia’nın büyük ölçüde beklenen ücretsiz katmanının lansmanı olmalı. Verilen ücretsiz hizmet, Doom Eternal’ın durumunda Standart ve Deluxe sürümleri için sırasıyla 59.99 Dolar ve 89.99 Dolar olan oyunlar için ödeme yapmanız gerektiği anlamına geliyor.

Stadia’ya gelince, Google onlardan bir yıl önce, özellikle de Sony ve Microsoft’un yeni nesil tekliflerini sunmak için hazırlandıkları son kısım. Sonunda bulut oyun ve donanım konsolları dünyasının çakışmayı en aza indirmesini bekliyoruz, ancak PlayStation 5 ve Xbox Series X, bu gerçekleşene kadar muhtemelen Stadia’nın rakipleri olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.