DOOM Eternal: The Ancient Gods 2. Bölüm Nintendo Switch’e Çıktı

DOOM Eternal'ın son tek oyunculu genişletmesi The Ancient Gods 2. Bölüm Nintendo Switch için yayınlandı.

DOOM Eternal The Ancient Gods 2. Bölüm genişletmesi, heyecanlı bir bekleyişin ardından bugün itibarıyla Nintendo Switch için yayınlandı. id Software imzalı DOOM Eternal’ın ikinci ve son hikaye genişletmesi olan The Ancient Gods 2. Bölüm, DOOM Slayer’ın hikayesini destansı bir şekilde sonlandırıyor.

İster TV modunda oynayın ister avuç içi modunda deneyimleyebileceğiniz DLC’de, karanlık toprakların son kalesi Immora’yı kuşatmaya hazırlanacak, savaşta Karanlık Lord‘un karşısına çıkacak ve iblisleri kalıcı olarak cehenneme hapsetmeye çalışacaksınız.

DOOM Eternal The Ancient Gods 2. Bölüm, Hikayeye Destanı Bir Son Getiriyor

DOOM Eternal: The Ancient Gods 2. Bölüm

DOOM Eternal The Ancient Gods 2. Bölüm, sizleri zorlu düşman türleriyle müthiş mücadelelere sokacak. İblislerin yeni ve ölümcül türleriyle kapışacak ve ilk kez geçeceğiniz yerlerde cehennem orduları ile yüzleşeceksiniz.

Yeni hikaye yamasında, şok dalgasına giren bütün iblisleri durdurabilen kadim silah Sentinel Hammer ile yıkımın dozunu artıracaksınız. İblisleri sersemletmek için kullanabileceğiniz Sentinel Hammer’ı, Ice Bomb veya Flame Belch’le birleştirerek can ve zırh kazanabilirsiniz.

DOOM Eternal The Ancient Gods 2. Bölüm Nintendo Switch

DOOM Eternal The Ancient Gods 2. Bölüm, tek başına ya da DOOM Eternal Deluxe Edition‘ın bir parçası olarak satın alınabilir. İkisi de şimdi Nintendo eShop ve seçili dijital satış noktalarında. Nintendo Switch sahiplerinin, hikaye genişletmesi için en az 29GB depolama alanına ihtiyacı olacak.

DOOM Eternal’ın yeni hikaye genişletmesi hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol