Doom Eternal 2020’ye Ertelendi!

Doom Eternal 20 Mart 2020'de yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aylardır hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncuları tarafından beklenen Doom Eternal’dan kötü haber geldi. Yapım 2020 yılına ertelenirken Switch platformu için duyurulan Doom 64’ün de PC’ye geleceği duyuruldu.

blank

Bethesda’nın başarılı oyun serisi olan Doom en yeni oyunu olan Doom Eternal ile bu yıl haberler de  epey yer buldu. Aylardır ön siparişlerde yer alan yapım Steam üzerinde ön siparişlerdeki en pahalı oyun olurken bugün gelen haberler ile oyuncuların canı sıkıldı. 22 Kasım 2019’da yayınlanması beklenen yapım Twitter üzerinden yaptığı duyuru da 2020 yılına ertelendiğini oyuncular ile paylaşmış.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun çıkış tarihi ertelenmiş. Haber içerisinde yer alan bilgilere göre Doom’un resmi Twitter adresi üzerinden yapılan paylaşım ile oyunun çıkış tarihi 22 Kasım 2019’dan 20 Mart 2020’ye ertelenmiş. Buna ek olarak oyunun geliştiricisi olan id Software ‘oyunun standartlarımıza uygun olması için daha fazla zamana ihtiyacımız var’ açıklamasında bulunmuş.

Bunae ek olarak oyun için geliştirilen İstila adındaki bir modda Doom Eternal oyuncularına lansmandan sonra bir güncelleme ile ücretsiz sunulacakmış. Son olarak Switch platformu için piyasaya sürülmeye hazırlanan Doom 64’te yakında PC platformu için satışlara sunulacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol