Doom 64’den Yeni Bir Fragman Geldi!

Doom 64, 22 Kasım'da Switch platformuna çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İlk kez 1997 yılında lansmana çıkan Doom 64 yıllar sonra yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Switch ve PC platformu için yeniden geliştirilen Doom 64 , 22 Kasım 2019’da Switch platformu için lansmana çıkacak.

blank

Aksiyon oyunu olarak geliştirilen Doom 64, 22 Kasım 2019’da Nintendo Switch platformu için lansmana çıkacak. Aynı zamanda bilgisayar platformu oyuncuları tarafından da beklenmeye devam edilen yapım 20 Mart 2020’de Steam üzerinde oyunculara sunulacak. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan oyunda 30’dan fazla farklı seviyenin yer aldığı gibi benzersiz aksiyon sahneleri de bulunacak.

Id Software ve Nightdive Studios iş birliği ile geliştirilen oyun önce Switch platformu için Nintendo eShop üzerinde lansmana çıkacak. Oyun iki farklı platformda aynı içeriklere sahip olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

Bugün gelen bilgiler ile oyunun yeni bir fragmanı da bekleyen oyuncular ile paylaşılmış. VGChartz’ın haberi ile izleme fırsatı bulduğumuz yeni fragmanda oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan bazı aksiyon sahnelerini gösteriyor.  Farklı silah modellerinin de kameralara yansıdığı fragmanda karşımıza çıkacak olan bazı düşman modelleri de kısa da olsa oyunculara gösteriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol