Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
8.5

Çok iyi

2

Kullanıcı

Division 2 İçin Expertise İsimli Yeni Teçhizat Sistemi Tanıtıldı

Ubisoft ve Massive Entertainment, The Division 2 için yeni bir Expertise ilerleme sisteminin oyuncuların eşyalarını geliştirmelerine izin vereceğini duyurdu.

The Division 2 ömrünü tamamlamak üzere. Geçtiğimiz yılın aralık ayında yayınlanan Başlık Güncellemesi 12‘nin oyunun son içerik güncellemesi olması gerekiyordu ancak Ubisoft ve Massive Entertainment fikirlerini değiştirdi ve 2022’nin şubat ayında başka bir güncelleme yayınlamaya karar verdi. Ayrıca bugün, güncellemenin en büyük özelliklerinden biri olan Expertise sistemi tanıtıldı.

Expertise, birden fazla farklı hedefi olan bir sistem olacak. İlk olarak oyuncuları Silahlarını, Teçhizatlarını ve Becerilerini kalıcı yükseltmelerle yükseltmelerine izin vererek güçlendirmek için tasarlandı. İkinci olarak, tüm ögeler için Proficiency seviyeleri oluşturarak oyuncuları kitlerini çeşitlendirmeye teşvik edecek. İçeriğin yayınlanması durdurulduktan sonra bile The Division 2’de kalmak isteyen oyuncular için gerçekten değerli bir güncelleme.

The Division 2 Expertise Sistemi Nedir?

Division 2

The Division 2 Expertise sistemi çatısı altında iki farklı anahtar sistem olacak. Birincisi, oyuncuyla ilişkili yeni bir seviye olan Expertise’ın kendisi. Bir oyuncunun kazandığı her Expersite seviyesi, bir öğenin temel durumunu iyileştirmek için kullanılabilir olacak. Oyuncular, Expertise’ın ikinci yönü olan Proficiency kazanarak Expertise seviyeleri kazanacak.

Proficiency, The Division 2’deki öğelerle ilişkili. Buna silahlar, markalar, dişli takımları, egzotikler, beceri çeşitleri ve uzmanlık silahları dahil. Bunların her biri, kalite ve türe bağlı olarak maksimum 10 seviyeye kadar kendisiyle ilişkili yeterlilik derecelerine sahip olacak. Kazanılan her rütbe, oyuncunun Expertise seviyesine katkıda bulunacak.

Division 2

Bu, basit olacak şekilde tasarlanmış bir ilerleme sistemi. The Division 2 oyuncuları eşyaları kuşanacak, bu eşyalarda Expertise kazanacak. Uzmanlık daha sonra temel istatistik yükseltmelerinin kilidini açacak ve daha fazla Expertise daha fazla yükseltmeye yol açacak.

The Division 2’deki Expertise sistemi için bir çıkış tarihi verilmedi ancak oyunun Şubat 2022 güncellemesinin bir parçası olacağını varsayıyoruz. Massive’in Expertise duyurusunda belirttiği bir diğer dikkat çekici detay, gelecekte “oyuna yeni içerik ekleneceğinden” bahsetmesi ve olası Expertise seviye sınırını yükseltmesi. Belki gelecek Şubat Güncellemesi, oyunun son içeriği olmayacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol