Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Türkiye İçin RTÜK’ten Onay Geldi!

Son zamanların vazgeçilmez çevrimiçi dizi ve film izleme platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Disney Plus Türkiye için RTÜK'ten onay geldi. Peki Disney Plus Türkiye ne zaman gelecek?

Geçtiğimiz gün Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Disney Plus’a ülkemizde faaliyet göstermesi için 10 yıllık lisans verdi. Dün gerçekleştirilen toplantı sonucunda çevrimiçi dizi ve film izleme platformunun Türkiye pazarına giriş yapacağı resmiyet kazandı. Peki Disney Plus Türkiye ne zaman gelecek?

Hatta geçtiğimiz hafta LinkedIn’de yayınlanan Türkiye için Disney Plus Performans Pazarlama Müdürü ve Disney Plus Mağazacılık Süpervizörü için listelenen bazı yeni iş ilanları da vardı. Acaba Disney Plus beklentileri karşılayacak mı?

RTÜK Disney Plus Türkiye’ye 10 Yıllık Lisans Verdi!

Disney Plus Türkiye

Disney Plus platformunda yayınlanan projelerden kısaca bahsetmek gerekirse, Marvel dizi ve filmleri, National Geographic, Star Wars dizi ve filmleri, Disney ve Pixar gibi yapımlar bulunuyor. Ülkemizde de yayın hayatına girdiği zaman Recep İvedik serisinin de platformda olacağı konusunda birkaç söylentiler ortaya çıkmıştı. Henüz net bir şey yok.

Peki Disney Plus Türkiye ne zaman gelecek sorusuna cevabımız ise gelecek yıl yani 2022’de faaliyet göstermeye başlayacak. Hatta şirket yeni yayın hizmetini birçok ülkede başlatmayı planlıyor. Türkiye için resmi bir lansman tarihi belli olmamış olsa da yakın zamanda kesinleşmesi kuvvetle muhtemel. Disney Plus Türkiye fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Sizce ne kadar olmalıdır? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.