Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Dreamlight Valley Ücretsiz Olmayacak!

Disney Dreamlight Valley, erken erişimden çıktığında ücretsiz olacaktı. Geliştiriciler, bu karardan vazgeçti.

Disney Dreamlight Valley, 5 Aralık 2023’te tam sürüm olarak çıkış yapacak. Gameloft, oyunun tam sürüme çıkışıyla birlikte ücretsiz olacağını belirtmişti ancak bugün, “Resmi lansmanı dört gözle beklerken, Erken Erişim’den edindiğimiz bilgilerle, öngörülebilir gelecekte ücretli bir oyun olarak kalma kararı aldık.” ifadelerini kullandı.

Nintendo Switch, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Mac için geçtiğimiz Eylül ayında erken erişim olarak piyasaya sürülen oyun, tam sürüme geçişiyle birlikte oynaması ücretsiz bir modele geçiş yapacaktı. Bu karardan caydığını açıklayan Gameloft, oyunculara birinci sınıf bir deneyim sunmaya devam edebilmek için oyunu ücretsiz modele geçirmeyeceklerini duyurdu.

Disney Dreamlight Valley Paket Fiyatları

Disney Dreamlight Valley Ücretsiz Olmayacak!

Ayrıca Gameloft, “Vadinize yeni karakterler, diyarlar, kıyafetler, mobilyalar ve daha fazla sürpriz ekleyen ücretsiz içerik güncellemeleri sunmaya devam etme sözümüzü tutmamız bizim için önemli. Ay taşı gerektiren satın alımlar isteğe bağlı, adil ve oyuncuların beklediği kalite düzeyine uygun kalacak. Oyuncular yine de Dream Snap’ler ve Sandıklar aracılığıyla ücretsiz Ay Taşları toplayabilecek veya isteğe bağlı olarak bunları satın alabilecekler.” dedi.

Erken erişimden çıktığında Dreamlight Valley’in aşağıdaki resimde ayrıntıları verilen çeşitli sürümleri mevcut olacak. Fiyatlar ana oyun için 39,99 dolardan, oyunun yeni duyurulan ilk genişletme geçişini de içerecek olan Gold Edition için 69,99 dolara kadar değişecek. A Rift in Time başlıklı genişletme kartı ayrıca 29,99 dolar fiyatla satışa sunulacak.

Disney Dreamlight Valley Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak Steam USD para birimine geçeceği için zaten bunun artık bir önemi yok. Son olarak, A Rift in Time isimli ek paketin detayları 1 Kasım’da açıklanacak ve oyunun erken erişim sürümünü satın alan tüm oyuncular, 5 Aralık’tan itibaren 2.500 Ay Taşı’na sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.