DISGAEA RPG Başlangıç Rehberi

DISGAEA RPG isimli oyunda işinize yarayacak bilgiler öğreneceksiniz.

DISGAEA RPG isimli oyunumuz, mobil cihazlarda oynanabilen oldukça detaylı bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabilmektedir. Bu oyun ile Old School yani eski tarz da oyunlara olan bir tutkunuz varsa keyfiniz yerine gelecektir. Buna emin olabilirsiniz. Oyun biraz detaylı olduğu için sizlere karışık gelecektir. Özellikle ilk kez oynuyorsanız. Ama neyse ki doğru yerdesiniz.

DISGAEA RPG Başlangıç Rehberi isimli konumuzda işinize yarayacak her türlü bilgili vereceğiz. Bu sayede oyunda zorlanmayacak ve çoğu temel bilgiyi edinmiş olacaksınız. Yani bizler sadece işinizi kolaylaştıracağız. İngilizceniz varsa her şey o kadar tuhaf ve eğlenceli ki, dinamik diyalog sırasında kesinlikle Atla butonuna basmak istemezsiniz. Oyun size başlangıç hediyesi olarak 6 yıldızlı bir karakter verecek. Burada Desco’yu öneririm. Daha dengeli be güçlü bir karakter.

DISGAEA RPG baslangic rehberi 2

DISGAEA RPG Başlangıç Rehberi

Herhangi bir sıra tabanlı savaş sırasında, bir parti arkadaşını kaldırmayı seçebilir ve yükseklere varmak için birbirinizin üzerine yığılmaya devam edebilirsiniz. Bir takım arkadaşını kaldırmak o birimi saldırılara karşı korur.  Çünkü sadece alttaki birim, düşmanlar tarafından hedef alınabilir. Bunu öncelikle bilin. Zaten bunu direkt olarak oyun içinde çözeceksiniz.

İstatistikler

Oyundaki rakiplere yıkıcı darbeler vurmak istiyorsanız, karakterlerinizi en iyi şekilde nasıl yükselteceğinizi bilmeniz gerekir. Her birimi zırh ve silahlarla donatabilir. Yeterli SP’ye sahip olduğunuzda savaşta kullanabileceğiniz yararlı becerileri elde edebilir ve geliştirebilirsiniz.

Ana Hikayeyi oynamak, en başta tonlarca yeni içeriğin kilidini açacaktır. Burada, savaşta hünerinizi artırabilecek malzemeleri toplayabilir ve savaşta ek Deneyim Puanları gibi harika bonuslar için silahlarınıza eklemek üzere taşlar bulabilirsiniz. Bunlar size güç verecektir.

Ayrıca ekstra AP kazanmak için ruleti birkaç saatte bir ücretsiz çevirebilirsiniz. Dayanıklılığınız düşükse bunu sürekli kontrol edin ve şansınız varsa kullanın. Bu oldukça önemlidir.

Bir noktadan sonra Mao Laboratuvarı’nın kilidini açacaksınız, burada Reenkarnasyon sırasında 9999. Seviyeye ulaşana kadar karakterlerin seviye sınırlarını zorlayabilirsiniz. Müthiş değil mi? Bir karakteri reenkarnasyon işlemine sokmak için, Dark Gates’te toplayabileceğiniz malzemelere ve HL’ye ihtiyacınız olacak. Bunu da belirtelim.  Bilmeniz gereken temel şeyler bunlar arkadaşlar.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol