Disgaea 5 Complete Haftaya Çıkıyor

Disgaea 5 Complete şimdi de PC'ye geliyor.

Disgaea 5 Complete uzun zamandır serinin hayranları tarafından merakla beklenen bir oyun. Buna rağmen şimdiye kadar çok sayıda erteleme aldı ve bir türlü çıkış yapmak bilmedi. Şimdi ise dağıtımcı firma NIS America’dan nihayet açıklama geldi. NIS America’ya göre Disgaea 5 Complete 22 Ekim 2018 tarihinde kesin olarak PC platformu için satışa çıkacak.

Disgaea 5 Complete’in resmi çıkış tarihi kesinliğe kavuşurken, aynı zamanda bir demo sürümü de indirmeye açıldı. Buna rağmen maalesef demoyu herkes indiremiyor ve bu durum hayal kırıklığı yarattı.

Demo kodunuzu almak için Alienware Arena’da bir hesap açmanız gerekiyor. Aynı zamanda oyunun çıkışına özel indirim de bulunuyor. Normalde 49.99 dolar olan Disgaea 5 Complete fiyatı indirimle birlikte 39.99 dolara indirildi.

Strateji – rol yapma türünde bir oyun olan Disgaea 5 Complete’de fantastik bir dünyada bir iblis imparatora karşı savaşan bir grup karaktere yardım ediyoruz. Izgara (grid) tabanlı bir savaş alanı yer alırken, karakterlerimizi de bu şekilde yönetiyoruz ve sıra tabanlı olarak ilerliyoruz. Complete Edition sürümünde 8 bonus senaryonun yanı sıra normalde DLC ile çıkan 3 karakter sınıfı da yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>