Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 3 Nintendo Switch İçin Çıkıyor

Nintendo Switch'e çıkan büyük oyunlar kervanına Diablo 3 de katılıyor!

Geçtiğimiz günlerde bir çok büyük oyunun Nintendo Switch için çıkacağı duyurulmuştu. Bu oyunlara Diablo 3 de eklenmiş bulunuyor. Diablo 3, çıkışının üzerinden altı yıl geçmesine rağmen hala birçok oyuncu tarafından oynanan bir oyun. Diablo 2 gibi bir efsaneden sonra Diablo hayranlarının çoğu Diablo 3’ü beğenmemiş olsa da sonradan getirilen eklentilerle Diablo 3 de güzel bir oyun halini aldı. Artık Nintendo Switch kullanıcıları da Diablo 3 oynama fırsatını buldu. Bu senenin sonlarına doğru Diablo 3, Nintendo Switch için çıkacak. Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinde olduğu gibi Reaper of Souls ve Rise of the Necromancer paketleri de dahil olacak.

diablo 3 nintendo switch icin cikiyor 1 e1534609356873

Diablo 3’ün Nintendo Switch’e çıkışıyla birlikte Switch sürümüne özel oyuna Zelda temalı yeni eşyalar da eklenecek. Ganondorf seti ile birlikte zırhınızın görünüşünü değiştirebileceksiniz. Bir de Cucco adında bir evcil hayvana sahip olabileceksiniz.

Diablo 3, arkadaşlarla oynanıldığı zaman daha keyifli olan bir oyun. Nintendo Switch modunda da dört kişilik yerel co-op modu ve online modu da bulunacak. Bu sonbaharda Switch için çıkacak olan Diablo 3’ün fiyatı $59.99 olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.