Diablo 2 Uzun Zamandır Beklenen Güncellemesi Geliyor!

Diablo 2 oyununun yaklaşık 11 yıldır güncellemesi gelmemişti fakat bugünden itibaren işler değişti ve uzun zamandır beklenen güncellemesini yakında alacak.

Diablo 2, yaklaşık on yıldan fazla bir süre içinde birinci sınıf denge değişiklik güncellemesini nihayet yakın zamanda gelecek. Blizzard bugün, yaklaşan 2.4 yamasının çeşitlilik oluşturmayı genişletmek ve her sınıfın benzersiz yeteneklerini keşfetmek için daha fazla fırsat sağlamak için her karakteri ayarlayacağını duyurdu.

Gelen güncelleme, Diablo 2: Resurrected için objektif olmak gerekirse, 2012 orijinali değil ancak yıllar içinde ona bağlı kalan uzun süredir bekleyen hayranlar için hala büyük bir değişikliği temsil ediyor. 

Diablo 2’ye 11 Yıldır Beklenen Güncelleme Gelecek Yıl Geliyor

Diablo 2

Blizzard bu güncelleme için birtakım açıklama yaptı. Açıklama ise şu şekilde; “Diablo II’deki sınıflarda denge değişiklikleri yapan son yama, 23 Mart 2010’da yayınlanan 1.13c Yaması olduğundan, bu inanılmaz derecede özel! Şimdi, 11 yıl sonra, karakter oluşturma çeşitliliğini genişletmek ve sınıf fantezisini ve uzmanlığı korumak için yeni değişiklikler yapıyoruz! Bu hedefler çok önemli.

Yetersiz kullanılan becerileri gözden geçiriyoruz, oyuncu seçimi gecikmelerini değerlendiriyoruz, araç ipucu yaşam kalitesi değişiklikleri ve daha fazlası bu hedeflere ulaşmak için yapıyoruz” oyunda bazı yetersiz kullanılan yakın dövüş becerileri güçlendirilecek, böylece oyuncular bunları kullanmak için daha fazla teşvike sahip olacak.

Diablo 2

Oyunda dört merdiven modu mevcut olacak:

  • Standard Ladder: Ladder oyununun dört perdelik oynamayı kapsayan gündelik versiyonu.    
  • Hardcore Ladder: Ladder oyununun dört perdelik oynamayı kapsayan hardcore (sadece 1 hayat) versiyonu.    
  • Standard Expansion Ladder: “Lord of Destruction” genişletme içeriğini içerdiğinden, beş perde oynamayı kapsayan Ladder oyununun gündelik versiyonu.    
  • Hardcore Expansion Ladder: “Lord of Destruction” genişleme içeriğini içerdiğinden, Ladder oyununun beş perde oynamayı kapsayan hardcore (sadece 1 yaşam) versiyonu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol