Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Devolver Direct 2024 Sunumu Duyuruldu: Hangi Oyunlar Var?

Bağımsız oyunların ön planda olacağı Devolver Direct 2024 sunumu için geri sayım başladı. Hem yeni oyunlar hem de mevcut projeler yer alacak.

Yavaş yavaş canlı yayın etkinliklerine geçiş yaptığımız Haziran ayı itibarıyla çok çeşitli sunumlar bizleri bekliyor. Yayınlar kapsamında birçok geliştirici ve yayıncı ekip oyunlarını duyurmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda hem yeni oyunlar hem de mevcut projelerden çeşitli gelişmeler bizlere aktarılıyor. Aynı zamanda yeni oynanış içerikleriyle de karşı karşıya kalabiliyoruz.

Şimdi ise Austin, Teksas merkezli bağımsız oyunların yayıncılığını üstlenen Devolver Digital yepyeni bir sunumla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Devolver Direct 2024 adıyla bizlere sunulmak istenen canlı yayın etkinliği 8 Haziran Türkiye saati ile 03:00’te gerçekleştirilecek. Bağımsız oyunların bir araya geleceği sunum kapsamında çok çeşitli güncellemeler, mevcut projeler, yeni oyunlar ve daha fazlası yer alacak.

Devolver Direct’te Bağımsız Oyunlar Olacak

Açıklanan detaylara göre Devolver Direct 2024 sunumu 20 dakika sürecek. Bu süre boyunca yaklaşan oyunlardan yeni detaylar ve bu oyunların çıkış tarihleri bizlere sunulacak. Bu bilgilerin yanı sıra heyecan verici yeni tanıtımların da burada olacağını aktarabiliyoruz. Ek olarak yayıncı ekibin belirttiğine göre çeşitli sürprizlerin de bizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz.

devolver 1

Sunum boyunca elbette bağımsız geliştiricilerden yeni oyunlar göreceğimizden dolayı bazı oyuncular belki de bu oyunları heyecan verici bulmayabilir. Ancak gerçekten de bağımsız oyun sektörünün bir hayli ilerlediğini ve kazancına kazanç ekleyen birçok projenin bulunduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla şaşırtıcı derecede iyi oyunların etkinlik kapsamında bizlere sunulmasını bekleyebiliriz.

Öte yandan Haziran ayı boyunca Summer Game Fest kapsamında farklı farklı canlı yayın sunumları bizleri bekliyor. Bu etkinlik 8 Haziran Türkiye saati ile 00:00’da başlıyor ve 55 farklı oyun stüdyosuna yer alacağını aktarabiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.