Devil’s Hunt, 2019’un Üçüncü Çeyreğinde Yayınlanacak!

Devil's Hunt 2019'da konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanacak.

Layopi Games tarafından geliştirilen ve 2019 yılında karşımıza çıkacak olan Devil’s Hunt, konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Aksiyon dolu sahnelere sahip olan yapım da birbirinden farklı fantastik sahneler karşımıza çıkacak. Görsel efektleri bakımından sürükleyici bir havaya sahip olacak olan oyunda devasa yaratıklar ile mücadele edecek ve onlarla savaşacağız. Tek oyunculu bir hikayeye sahip olacak olan yapımda 9 farklı dil seçeneği yer alacak. Bu diller arasında ne yazık ki Türkçe yer almayacak. Paweł Leśniak’in “Equilibrium” romanından esinlenilerek geliştirilen oyunda üçüncü şahıs kamera açıları yer alıyor. Melekler ve şeytanların karşı karşıya geldiği savaşta kazanan kim olacak bekleyip göreceğiz.

Sürükleyici bir hikayeye dalacak, orjinal bir romandan alınan sahneler ile adeta aksiyona doyacağız. 2 saate yakın bir anlatının yer aldığı yapımda yüksek kaliteli sahneler karşımıza çıkacak. Savaşlarda farklı saldırılar yapabilecek ve yeni taktikler öğrenebileceğiz. Gamescom 2018’de demo oynanış videosu ile ilk kez karşımıza çıkan savaş oyununda her an karşımıza iblisler çıkabilir. İlerlemeye dayalı bir oynanışa sahip olacak olan Devil’s Hunt, karşımıza çıkan yaratıkları avlayarak ilerlememizi isteyecek.

Aksiyon severler tarafından merakla beklenen oyun 2019’un üçüncü çeyreğinde yayınlanacak.

Oyunun Gamescom 2018 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol