Devil May Cry HD Collection Bugün Yayınlanıyor!

Devil May Cry HD Collection bilgisayar oyuncularının karşısına bugün çıkış yapacak.

Aksiyon severlerin merakla beklediği Devil May Cry HD Collection Capcom’un 2018 yılına damga vuracak oyunlar arasında yer alıyor.

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak ola yapım da bizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Fantastik öğelerin yoğun olarak kullanıldığı oyunda bizleri birbirinden farklı tehlikeler beklemektedir. Ateşli ve ateşsiz silahların yer aldığı oyunda çeşitli alanlar da dev yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve mücadele edeceğiz. Grafikleri bakımından orta dereceli olan oyunda içerik bizleri tatmin edecek kadar geniş. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan Devil May Cry HD Collection, belirli bir senaryo üzerinden ilerlemektedir.

Yani oyun içerisinde yapmamız istenilen görevleri yerine getirmeli ve adımları takip etmeliyiz. Oyun içerisinde istenilen görevleri yerine getirmeden bir sonraki göreve geçiş yapamıyoruz. Tehlikelerle dolu bir dünyada mücadele edeceğimiz oyunda karakterimizi geliştirebilecek ve düşmanların karşısına daha güçlü bir şekilde çıkabileceğiz. Steam’de 89.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım daha önce PlayStation 3 ve Xbox 360 platformu için çıkış yapmıştı. Yıllar sonra bilgisayar platformuna çıkma kararı alan oyun oyuncuların beklentisini karşılamaya çalışacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7 (64bit)

İşlemci: Intel® Core™ i3 series (dual-core) or AMD equivalent or better

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS®10 (64bit)

İşlemci: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or AMD equivalent or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 960

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol