Devil May Cry HD Collection 13 Mart’ta Yayınlanacak!

Devil May Cry HD Collection 13 Mart'ta bilgisayar ve konsol platformuna çıkış yapacak.

Capcom tarafından geliştirilen ve 13 Mart’ta yayınlanacak olan Devil May Cry HD Collection PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak.

Aksiyon oyunları arasına katılacak olan Devil May Cry HD Collection tek oyunculu bir yapı ile karşımıza çıkacak. Devil May Cry, Devil May Cry 2 ve Devil May Cry 3 Special Edition birleşimi olarak yayınlanacak olan yapım oldukça sürükleyici bir yapıya sahip olacak. Fantastik öğelerin yoğun bir şekilde kullanıldığı yapımda bizleri birbirinden tehlikeli çeşitli yaratıklar bekliyor. Oyun içerisinde karakterimizi geliştirecek ve bu yaratıklara karşı ölümüne mücadele edeceğiz.  Şeytan avcısı olarak oynayacağımız oyunda bizleri oldukça sürükleyici bir yapı karşılayacak.

Birbirinden farklı görevlerin yer aldığı oyunda çeşitli savaş alanları bulunmaktadır. Bu savaş alanlarında bizleri öldürmeye çalışacak üstün yeteneklere sahip yaratıklar karşılayacak. Bizden istenilen bu yaratıkları tamamen etkisiz hale getirmemiz. Oyun içerisinde ateşli silahların yanı sıra kılıç ve zincir gibi silahlar da bulunmaktadır. Görsel animasyonlar ile desteklenen oyun 13 Mart’ta konsol ve bilgisayar oyuncularının karşısına çıkacak. Oyun Steam’de 89.00 TL olarak satılıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7 (64bit)

İşlemci: Intel® Core™ i3 series (dual-core) or AMD equivalent or better

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS®10 (64bit)

İşlemci: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or AMD equivalent or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 960

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c or better

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol