Devil May Cry 5’den Yeni Bir Trailer Daha Geldi!

Devil May Cry 5'in Nero karakteri tanıtıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

3 gün sonra PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için tüm dünyada lansmana çıkacak olan Devil May Cry 5 her geçen gün yeni fragmanlar ile oyuncuların iştahını kabartmaya devam ediyor. Yapım bugün yayınlanan yeni trailer ile yine izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

blank

Devil May Cry 5 ile ilgili yaptığımız haberlerde biraz sitem etmiş olsak da detaylı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Sitem etmemizin sebebinden bahsedecek olursak Capcom’un ülkemiz oyuncularına uyguladığı politikalara karşı çıkmamız. Steam’de bilgisayar oyuncuları için 259.00 TL olarak aylar öncesinde ön siparişlere açılan Devil May Cry 5, haftalar önce bir anda sessiz sedasız fiyatını 399.00 TL’ye çıkardı. 2018’in en iyi yayıncısı olan Capcom, Monster Hunter World ile kasasını parayla dolduran Capcom, Resident Evil 2’ile milyonlarca kopya satarak paraları koyacak yer bulamayan yine Capcom.

Dolar kurunu bahane ederek oyunlara, elektronik ürünlere vs. zam üstüne zam yapan firmalar eleştiri oklarının hedefi haline gelirken, Capcom’da ülkemiz oyuncularının ceplerini yakmaya niyetli görünüyor.

Devil May Cry 5’in çıkışına sayılı günlerin kaldığı şu sıralar Capcom yeni oyununa dair yeni fragmanlar yayınlamaya devam ediyor. Dün son oyun içi fragmanını oyuncularla paylaşan yapım, bugün de bir fragman yayınladı. Fragmanda oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan karakterlerin birisinin özellikleri ve neler yapabilecekleri oyunculara gösterildi.

Nero isimli karakteri oyuncularla paylaşan geliştirici ekip, onun ne kadar cesur ve ne kadar becerikli saldırılar yaptığını gözler önüne seriyor.

Nero’nun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol