Devil May Cry 5 Yayınlanmadan Önce Yüklenebilecek!

Devil May Cry 5'i satın alan oyuncular 30 GB data dosyasını indirebilecekler.

Capcom’un 2019 yılında piyasaya süreceği aksiyon macera oyunu Devil May Cry 5 yayınlanmadan önce oyuncular tarafından indirebilecek.

Oyun dünyasını kasıp kavuracak olan Devil May Cry 5 ile bizleri alışılmışın dışında bir aksiyon dünyası bekliyor. En iyi şeytan avcısı olmaya çalışacağımız oyunda birbirinden farklı devasa yaratıklar ile savaşacak, karakterimizin üstün yetenekleri ile onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım kendine has hikayesi ile bizleri diğer bir yandan da maceraya çıkaracak. Devil May Cry 5’i satın alan konsol oyuncuları şuan data dosyalarını indirebilirler. Bilgisayar platformu için ise data dosyaları şuanda erişime kapalı durumda yer alıyor.

Capcom geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da PC data dosyalarını erişime kapatarak korsanlara karşı bir önlem aldığını belirtmişti. Oyunun Xbox One data dosya boyutu 30 GB olarak duyuruldu. 5 ay öncede Xbox One platformu oyuncuları için erişime açılan dosyalar şuanda indirilebilir olarak Xbox’ta yer alıyor. Oyunun PlayStation 4 sürümü için ise ön yükleme tarihi şuan için duyurulmuş değil.

Devil May Cry 5, 8 Mart’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanabilir olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol