Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2’nin İlk Fragmanı Paylaşıldı

Destiny 2'nin resmi olarak duyurulmasının ardından, oyunun ilk fragmanı da bugün paylaşıldı.

Uzun süredir Destiny 2’nin dedikodusu oyun bültenlerinde yer alıyordu. Dün oyun ilk defa resmiyet kazandı. Destiny’nin resmi Twitter hesabı üzerinden ikinci oyunun duyurusu sayabileceğimiz poster niteliğinde bir görsel paylaşıldı. Bugün de Destiny 2’nin ilk fragmanı geldi.

destiny 2 fragman

Destiny için deyim yerindeyse kesenin ağzını sonuna dek açan Activision, oyunu gelmiş geçmiş en pahalı yapımlar arasına sokmayı başarmıştı. Özgün bir hikaye, etkileyici görsellik ve çok sevilen MMORPG/FPS tarzı karma bir oynanış yaratan Bungie ekibi de bu desteğin hakkını vermişti.

Playstation 4 ve Xbox One konsollarındaki MMO oyunlarının sayıca az olduğu düşünülünce, Destiny’nin konsollarda yakaladığı başarıyı tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek. İlk oyunun PC için piyasaya çıkmadığını da hatırlatalım. Ortalıkta dolanan fısıltı gazetesine bakılırsa, Destiny 2 hem konsollar hem de PC için piyasaya çıkacak. Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Destiny 2’nin adım adım resmiyete döküldüğü şu günlerde detayların da kısa süre içinde gelmesini bekliyoruz. Activision’ın yayınladığı ilk fragmanda, oyunun daha büyük oyuncu kitlelerine göz kırptığına tanık olabilirsiniz. Fragmanı aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.